Aşklarıyla hikayelere ilham verebilecek 12 oyuncu çift!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Biz onları dizilerde, filmlerde, reklamlarda izledik, birlikte olmadıkları dönemde “keşke beraber olsalar, çok yakışırlar” diye iç geçirdik. Hayallerimiz gerçek oldu, hayranı olduğumuz ünlüler birbirine aşık oldu ve onları bir çift olarak görmek hepimizi mutlu etti. 14 şubat Sevgililer Günü şerefine biz de bu isimleri derleyelim istedik. Hadi buyurun bakalım!

1- Bergüzar Korel – Halit Ergenç

İki oyuncuyu beraber olarak ilk Binbir Gece dizisinde izledik, sonrasında ise aşık oldular ve beraber olduklarını duyurdular. Şimdi ise mutlu bir evlilikleri ve çocukları var. En son Vatanım Sensin’de izledik ve kendilerine bir kez daha hayran olduk. Mutlulukları daim olsun!

2- Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu uzun süren ilişkilerinden sonra uzun bir yalnızlık dönemine girmişlerdi. Ta ki birbirlerini tanıyıp aşık olana dek… Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve yeni projelerle dönmeye hazırlanan iki oyuncu şimdi evliliklerinin tadını çıkarıyorlar.

3- Bige Önal – Aras Bulut İynemli

En son Blutv dizisi Bozkır’da yer alan Bige Önal’la şu aralar Çukur dizisinde fırtına gibi esen Aras Bulut İynemli’nin her fotoğrafında mutluluklarının yüzlerinden okunduğunu görebilirsiniz.

4- Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin

Şu sıralar Alice Müzikali sebebiyle etekleri zil çalan Serenay Sarıkaya ve en son Muhteşem İkili’de izlediğimiz Kerem Bürsin uzun süredir beraberler. Her fırsatta mutluluklarını paylaşmaktan kaçınmayan ikili için bize de “Nazar değmesin!” demek düşüyor.

5- Özge Gürel – Serkan Çayoğlu

Kiraz Mevsimi dizisinde beraber rol aldılar ve masal gerçek oldu. O zamandan beri beraber olan Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti, ünlü dünyasının gözde çiftlerinden biri. Hayranları onları çok seviyor ve dizideki enerjilerinin gerçek hayatta da tutmasından dolayı çok mutlu.

6- Kaan Yıldırım – Ezgi Eyüboglu

Beraberliklerini 2016 yılında evlilikle taçlandıran Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu da izleyicinin çok sevdiği ve çift olmalarından mutluluk duydukları oyunculardan.

7- Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

2016’da dillerden dillere dolaşan bir düğünle dünya evine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, Fatih Harbiye dizisinde tanışıp o gün bu gündür aşklarını yaşatan oyunculardan. Herkes bu ikilinin birlikteliklerine gıpta ile bakıyor.

8- Burak Özçivit – Fahriye Evcen

Çalıkuşu’ndan daha fazlasına… Yine çok konuşulan bir düğünle evlenen oyunculardan olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evliliklerinin ikinci yılını bu yaz tamamlıyor.

9- Gupse Özay – Barış Arduç

Kiralık Aşk’la yıldızı parlayan ve Kuzgun dizisi ile ekranlara geri dönen Barış Arduç’la, Deliha serisi, Tatlım Tatlım, Görümce gibi filmlerin başrol oyuncusu Gupse Özay uzun süredir birlikte. Kendisini izleyenlerin zaman zaman farklı baskılarına maruz kalsalar da onlar aşklarından gayet emin ve mutlu.

10- Özge Özpirinçci – Burak Yamantürk

Kadın dizisiyle oyunculuğunun altın dönemlerini yaşayan Özge Özpirinçci ve en son Dip dizisinde izlediğimiz Burak Yamantürk, ünlü dünyasının en deli dolu en eğlenceli çiftlerinden biri. Neşeleri daim olsun, yüzlerinden gülüşleri eksik olmasın!

11- Hazal Kaya – Ali Atay

Geçtiğimiz günlerde evlenenler kervanına katılan ve düğünleri çok konuşulan Hazal Kaya ve Ali Atay uzun süredir beraber olan ama beraberlikleriyle çok göz önünde olmayan çiftlerden. Kendilerine mutluluklar diliyoruz

12-  Mehmet Aslantuğ – Arzum Onan

Bu içeriğin en uzun süreli ve en sağlam birlikteliklerini yaşayan çiftimiz Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, herkesin sevdiği, evliliklerine imrenerek baktığı oyunculardan. Mehmet Aslantuğ Kardeş çocuklarıyla ekranlara geri dönerken Arzum Onan’ı da yine Mehmet Aslantuğ ile beraber reklam filmlerinde görebiliyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı