Kuzgun’un 2. bölümünden ilk sahne yayınlandı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kuzgun ile Dila’nın sahilde başbaşa oldukları sahnede; Dila, yıllar sonra sonra geri dönen Kuzgun’dan, akılana takılan, merak ettiği soruların cevabını almaya çalışıyor ama Kuzgun, Dila’nın sorularını kestirip atıyor. Dila’nın yakınlık göstermesini merhamet olarak algılayan Kuzgun, Dila’nın ‘Sen sevgi ile merhahameti birbirine karıştıyorsun’ çıkışına ise ‘Seviyor musun sen beni?’ diyerek karşılık veriyor. Dila’nın cevabı sonrasında da hızla uzaklaşıyor.

KUZGUN’UN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI ?

Geçmişte; İki kıdemli polis ve çok eski dost olan Yusuf ve Rıfat, uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya operasyon düzenledi. Şeref, Yusuf ve Rıfat’a rüşvet önerdi. Yusuf sert bir şekilde reddederken, karısının tedavisi için acil paraya ihtiyacı olan Rıfat, ilk anda belli etmese de kabul etti. Yusuf, kendisine kurulan kumpasla tutuklandı. Ona pusu kuran ise Rıfat’tı. Rıfat, kurduğu kumpasa küçük kızı Dila’yı da alet etti. Yusuf, Şeref’e düzenlenen operasyon sırasında çekilen görüntülerin yer aldığı kaseti saklamıştı. Bundan haberdar olan Şeref, adamı Ayhan’ı Yusuf’un evine gönderdi. Bu sırada Yusuf’un karısı Meryem, çocukları Kuzgun, Kartal ve Kumru’yla eve geldi. Ayhan, Meryem’e en çok sevdiği çocuğunu rehin alacağını, kaseti getirdiğinde de geri vereceğini söyledi. Şiddet uyguladı, tehdit etti.Çaresiz kalan Meryem’in dudaklarından Kuzgun ismi döküldü. Annesinin kendi adını söylemesi Kuzgun’u hayalkırıklığına uğrattı. Kuzgun alıkonulduğu yerden bir fırsatını buldu ve kaçtı. Evlerine geldi. Ailesini göremedi. Terk edildiğini düşündü ve büyük bir acı yaşadı. Sokaklarda oradan oraya savruldu. Açlıkla, soğukla, yoklukla, gecenin karanlığıyla mücadele etti, çok büyük bedeller ödeyerek hayata tutunmaya çalıştı. Kuzgun’un ansızın kayboluşu, Dila’yı da derinden etkiledi. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetti.

Günümüzde; Aradan yirmi yıl geçti. Dila’nın yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli döndüğü, Kuzgun’un ise Nevşehir’de bodyguard’lık yaptığı görüldü. Dila onarımını üstlendiği bir okulun açılışı için Nevşehir’e geldi. Onu koruma görevi de Kuzgun’a verildi. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması, bir dizi olaylar zincirinden sonra Nevşehir’den İstanbul’a uzandı. Kuzgun, İstanbul’da Rıfat’ın ve Dila’nın karşısına gerçek kimliği ile çıktı. Kinini, öfkesini ve nefretini hiç açık etmeyen Kuzgun’un aklında ise, kendisine çok büyük acılar yaşatanlardan intikam almak olduğu görüldü. Bunun için de yıllarca sabırla beklediği ve planlar yaptığı anlaşıldı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı