2016’nın en dikkat çeken aşkları!

3 dakikada okuyabilirsiniz

2016, aşk açısından dolu dolu geçti! Dünya evine girenler, yeni bir aşka yelken açanlar, evlilik kararı alanlar ve artık saklanmayanlar derken imrenerek izlediğimiz aşklarla karşılaştık. Peki en çok kimleri konuştuk?

Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu

Fotoğraf: Gecce

Peri masalı gibi bir düğünle dünya evine giren, haftalarca kendilerinden bahsettirmeyi başaran Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftini tüm sene hayranlıkla izledik. Hatta sanki düğünlerinde gelinin duvağını biz tutacakmışız gibi düğüne gün saydık. Bu kadar güzel bir ikili olunca insanın karşısında, kendisine hakim olamıyor tabii ki!

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu

Fotoğraf: Gecce

Yıllardır aşklarına hayran olduğumuz, imrenerek ve iç çekerek izlediğimiz Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu da geride bıraktığımız 2016’da aşklarını evlilikle taçlandıran çiftlerimizden! Kendilerine has bir düğün töreniyle, içlerinden geldiği gibi eğlenen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin aşklarına olduğu kadar enerjilerine de hayranız!

Fahriye Evcen & Burak Özçivit

Fotoğraf: Gecce

Çalıkuşu ile başlayan ve henüz birlikte olmadıkları zamanlar bile büyük bir kitle tarafından hayli yakıştırılan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, 2016 bitmeden önce evlilik kararı aldılar. Tabii bununla beraber büyük bir kitle de bayram havasına girdi, düğün halayına başladı ve düğün hayalleri kurdu. 2017’de nikah masasına oturdukları anları görmek dileğiyle…

Aslı Enver & Murat Boz

Fotoğraf: Gecce

Kardeşim Benim setinde tanışan, güzel bir arkadaşlık kuran ve bu arkadaşlık -Murat Boz’un söylediği üzere- O Ses Türkiye ile aşka dönüşen en sempatik ve doğal çiftlerimizden biri Aslı Enver ve Murat Boz… Senenin ilk aylarında bizlere güzel bir aşka başladıklarını ve çok mutlu olduklarını duyurdular. 2017’de daha da mutlu olsunlar!

Yağmur Tanrısevsin & Oğuzhan Koç

Fotoğraf: Gecce

2016 ile birlikte ilişkilerini gizlemeyen ve güleryüzlerine, sempatilerine ve samimiyetlerine şahit olmamıza izin veren Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’i 2017 ile birlikte daha çok görmeyi diliyorum! Mutlulukları daim olsun!

Serenay Sarıkaya & Kerem Bürsin

Fotoğraf: Gecce

Mavi reklamının çekimlerinde tanışan ve arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya’nın aşkını yıllar eskitemeyecek tabii ki… Cool duruşları ile de pek seviliyorlar! Yeni yılda da çok mutlu olsunlar…

Burçin Terzioğlu & İlker Kaleli

Fotoğraf: Hürriyet

Poyraz Karayel setinde başlayan aşklarıyla dikkat çeken ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burin Terzioğlu ile İlker Kaleli, yılların eskitemediği ve heyecanı asla azalmayan çiftlerimizden! 2016’da da onları çok konuştuk, sevmeye devam ettik ve aşklarına defalarca aşık olduk!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.