The Handmaid’s Tale’in üçüncü sezonu 6 Haziran’da BluTV’de başlıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Sıradışı hikayesi ile ilk sezondan itibaren sayısız ödül kazanan ‘The Handmaid’s Tale’ın 3. sezonu için geri sayım başladı. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümleri, 6 Haziran’dan itibaren sadece BluTV’de izlenebilecek.

Bruce Miller’ın yaratıcısı olduğu The Handmaid’s Tale’ın 3. sezonunun fragmanı, geçtiğimiz günlerde ABD’nin en büyük etkinliklerinden Superbowl’da izleyicilerle buluştu. “Uyanın! Sabahlar sona erdi” sloganıyla duyurulan yeni sezon, 6 Haziran’dan itibaren sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Margaret Atwood’un çok satan ‘Damızlık Kızın Öyküsü’ isimli romanından uyarlanan dizi, ekran başındakileri kadınların çalışma hakkının olmadığı ve devlet mülkü olarak popülasyonu artırmak için damızlık olarak zorlandıkları bir dünyada geçiyor. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Madeline Brewer, Ann Dowd, Max Minghella, Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi yıldız isimlerin başrollerini paylaşıyor. ‘The Handmaid’s Tale’ın 3. sezonunda Offred (Elisabeth Moss), büyük bir uyanışın önemli ismi olacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.