2016’da izlenmemesi şaşırtan 5 yerli dizi!

3 dakikada okuyabilirsiniz

2016’da ekranlarımızdan onlarca hikaye, onlarca yüz ve onlarca an geçti. Bunlardan kimi ekranlardaki varlığına devam etti, kimini çok sevmemize rağmen erkenden veda ettik. Geç tanışıp erkenden veda etmek zorunda kaldığımız dizilere hüzünlü bir bakış atalım…

Kış Güneşi

Fotoğraf: Show TV

Başrollerini Aslı Enver ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı, aslıdna heyecanla beklenen ve başlangıcıyla da hatırı sayılır bir kitlenin dikkatini çekmeyi başaran Kış Güneşi; ne yazık ki reytinglerde bir türlü beklenen çıkışı yakalayamadı ve 18. bölümü ile ekranlara veda etti. Bize de “Ne güzel hikayeydi, Nisan ve Efe’nin aşkı ne güzeldi,” diyerek özlemin dibine vurması kaldı.

46 Yok Olan

Fotoğraf: Star TV

Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Saygın Soysal ve Melis Birkan gibi güçlü isimleri kadrosunda barındıran 46 Yok Olan’ın en cezbedici özelliği 60 dakika olması ile ekrana yeni bir soluk getirme ihtimaliydi. Adından söz ettirmeyi de başardı lakin bir türlü reyting listesinde istenen potaya giremedi. Kısa ama etkili bir hikaye olarak da hafızalarımıza yer etti.

Gecenin Kraliçesi

Fotoğraf: Star TV

Başrollerini Murat Yıldırım ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Gecenin Kraliçesi, henüz başlamadan dilden dile dolaşmaya başladı. Belki de onu bir adım geri götüren yaratılan büyük beklentiydi ama Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın sadık kitlesi diziyi sahiplenmeyi hiçbir zaman bırakmadı. Güzel bir hatıra olarak da hafızalardaki yerini aldı.

Rengarenk

Fotoğraf: ATV

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı Rengarenk, yaz aylarının en sempatik ve içten hikayelerinden bir tanesiydi. Lakin başına gelen birtakım talihsiz olayların etkisiyle birlikte iyi bir başlangıç yapmış olmasına rağmen reyting savaşında yenik düştü. Adı “Kaçın Kurası” olarak değiştirilip seyirciye yeniden sunulsa da tren çoktan kaçmıştı. Rengarenk, güzel bir yaz aşkı olarak kaldı.

Arkadaşlar İyidir

Fotoğraf: Show TV

Yaz sonlarında hayatımıza giren ve yeni yüzlerle, yeteneklerle tanışmamızı sağlayan Arkadaşlar İyidir; esasında uzun zamandır hasretini çektiğimiz “gençlik dizisi” havasını mükemmel bir şekilde yakalamıştı. Ancak hatırı sayılır bir kitleye ulaşmasına rağmen bir türlü reyting listesinde istenen noktaya gelemdi. Hal böyle olunca da bu güzel gençlik dizisiyle 10. bölümde, erkenden vedalaşmak durumunda kaldık.

BONUS: Familya

Fotoğraf: FOX

Aile hikayelerine özlem duyduğumuz şu günlerde, ekrana ilaç gibi gelen Familya’nın güçlü kadrosu da dikkat çekiciydi. Ancak içimizi ısıtan ve severek izlediğimiz bu aile dizisine reyting kaybı sebebiyle erkenden veda etmek durumunda kaldık.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.