2017’de ekranda görmeyi istediğimiz oyuncular!

2 dakikada okuyabilirsiniz

2016 yılı, görmeyi özlediğimiz bütün starlar için ekrana dönüş yılı oldu. Üstelik dönüş haberlerini aldığımız ve yeni yılın ilk haftası ile karşılayacağımız starlar da cabası! Ancak hala özlediğimiz ve beklediğimiz isimler var. Haydi, o isimlere bir bakalım!

Tolga Sarıtaş

Fotoğraf: Cosmopolitan

Güneşin Kızları ile hayatımıza demir atan ve ekranda hep görmek isteyeceğimiz isimler arasına giren Tolga Sarıtaş, vizyona girecek filminin heyecanını yaşıyor. Ancak biz onu ekranlarda görmeyi ve her hafta bize bir karakteri yaşatmasını hayli özledik! Dileriz, 2017 yılı Tolga Sarıtaş için ekranlara dönüş senesi olur!

Kenan İmirzalıoğlu

Fotoğraf: Google Images

Son olarak Karadayı ile izlediğimiz ve uzun zamandır ekranlardan uzak olan Kenan İmirzalıoğlu’nu izlemeyi hayli özledik! Proje haberleri gelse de henüz netlesen bir haber yok! Dileriz 2017 yılı Kenan İmirzalıoğlu için de ekranlara dönüş senesi olur!

Beren Saat

Fotoğraf: Elele

Muhteşem Yüzyıl: Kösem ile sezonun kapanışını yapan ancak yeni sezon için yeni bir proje haberi alamadığımız Beren Saat’i ekranlarda izlemeyi sen de özledin, değil mi? 2017 senesinde şöyle güzel bir projeyle ekranlara dönse fena mı olurdu?

İbrahim Çelikkol

Fotoğraf: Google Images

Son olarak Kördüğüm ile izlediğimiz ve erken finalinden sonra ekranlardan uzak olan İbrahim Çelikkol için henüz bir proje haberi gelmedi. 2017 senesinde karizmatik bir karakterle İbrahim Çelikkol’u izlesek fena mı olur?

Murat Yıldırım

Fotoğraf: Google Images

Gecenin Kraliçesi’nin finali ile birlikte ekran macerasına bir araya veren Murat Yıldırım, şimdilerde yeni sinema filmi Sonsuz Aşk’ın heyecanını yaşıyor. Ancak yeni sezonla birlikte onu ekranlarda görsek fena mı olurdu?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.