İdris Koçovalı Çukur’a geri döndü!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde İdris Koçovalı eski günlerdeki gibi takım elbisesini giyip Çukur sokaklarına geri döndü. Bölümün final sahnesinde Çeto’nun “Baykal” olarak hitap ettiği gizemli kişiden Vartolu’nun ölmesini istemesi ise tansiyonu yükseltti.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesinde Çeto, yüzüklü adamın yönlendirmesiyle kendisini gizemli bir ismin karşısında bulduğu. Deri eldivenlerini gördüğümüz ve Çeto’nun “Baykal” adıyla hitap ettiği bu kişi ekran başındakilerin aklında da büyük bir soru işareti yarattı. İzleyiciler “Baykal yaşıyor mu?” sorusunun sormaya başladı. Vartolu’nun mahallede açtığı müzikle geçmişine dönen ve öfkeden deliye dönen Çeto’nun, bu kişiden Vartolu Salih’in ölmesini istemesi ise ekran başındakileri şoke etti.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da10.87 izlenme oranı (rating), 22.53izlenme payı (share), AB’de 8.34 izlenme oranı (rating), 20.15 izlenme payı (share), Total’de ise9.39 izlenme oranı (rating), 20.48 izlenme payı (share) ile üç kategoride de pazartesi akşamının birincisi oldu. İzleyiciler #benimmahallem etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #benimmahallem etiketi Twitter Türkiye’de 13 saat 50 dakika, dünyada 6 saat 10 dakika, #çukur etiketi ise Türkiye’de10 saat TT listesinde kaldı. Gecenin bir diğer etiketi #Baykal ise Türkiye’de 6 saat 30 dakika TT listesinde yer alarak pazartesi akşamı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

İdris’in, Koçovalılardan ayrı olmasına ve mahallede bulunmamasına dayanamayan Aliço, İdris’le yüzleşti. Aliço’nun, İdris’e geçmişte kendisine verdiği sözü hatırlatması İdris’in takım elbisesini giyip Çukur’a geri dönmesini sağladı. Mahallenin kahvesinde oturan Koçovalı Kardeşler ve Çukur’dakiler İdris’in dönüşünü büyük bir sevinçle karşıladı.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede izleyiciler yeni bir yüzle tanıştı. Uluç’un kızı (Hare Sürel), babasının yaralandığını görünce deliye döndü. Bu sırada sarf ettiği sözler ise başta İdris ve Cumali olmak üzere herkesi şoke etti. Sert tavrıyla dikkat çeken Uluç’un kızının hikayeyi nasıl etkileyeceği merakla beklenecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı