Gülperi’nin yeni bölümünde Kadir’in itirafları var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Gülperi, Kadir ve Can’ın kazayı ucuz atlattığı tanıtımda Hasan, Seyit’ten yardım istiyor. Arabasına sabotaj yapıldığını öğrenen Kadir, soluğu Eyüp’ün yanında alıyor. Eyüp’ü yumruklayan ve “Bundan sonra Gülperi’ye ve çocuklara bir zarar gelsin; bak seni kendi ellerimle öldürürüm!” sözleriyle meydan okuyan Kadir, Gülperi’ye geçmişle ilgili önemli itiraflarda bulunuyor. Eyüp’ün tehdit ettiği Seyit hasta yatağında Gökhan’dan af dilerken, Seyit’in babası olduğunu öğrenen Gökhan gözyaşlarına hakim olamıyor.

Gülperi’nin geçtiğimiz cuma akşamı ekrana gelen 20. bölümünde Artemis’i kurtarmak için kendi canını tehlikeye atan Hasan, onu alevlerin arasından çıkararak hastaneye yetiştirdi. Kadir ise hapishanede olmasına rağmen Artemis’in kurtulması için çabalamaktaydı. Gülperi, Kadir’e yardım etmek için elinden geleni yaparken Eyüp’ün engeline takıldı. Eyüp’ün kendisini takip ettiğini anlayan Gülperi, Kadir’in hayatını kurtaracak görüntüleri önceden Barkın’a ulaştırmayı başardı.

Hapisten çıkan Kadir, Gülperi’ye aşkla sarılırken gözaltına alınan Eyüp, Şeyma’nın yardımıyla serbest bırakıldı. Artemis’i kaçıranların peşine düşen Hasan ve Gökhan, silahla rehin alınırken; yerlerini öğrenen Kadir çocukları kurtararak, Artemis’i kaçıranları polise teslim etti. Artemis ve Hasan’ın birbirlerine aşklarını itiraf ettikleri bölümde, Kadir ve Gülperi evlenmeye karar verdi. Kadir’den sonsuza dek kurtulmaya kararlı olan Eyüp, Kadir’in arabasına tuzak kurdu. Can ise hazırlıklar için yola çıkmaya hazırlanan Gülperi ve Kadir’den habersiz arabaya bindi. Eyüp’ün tuzağıyla Kadir, aracının hakimiyetini kaybederken; Gülperi ve Kadir’in korku dolu anları ile Can’ın çaresizliği izleyenleri ekran başına kilitledi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı