Kardashian cephesinden yeni ve bomba dedikodular var!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kardashian cephesinde suların ne zaman durulduğunu gördük ki? Dün akşamdan beri çıkan haberler ise ailenin üzerinde dolaşan dedikodu bulutlarına ve olaylarına bir yenisini daha ekledi. Kısaca açıklamamız gerekirse; Khloe Kardashian’ın kızının babası Tristan Thompson ve Kylie Jenner’in hediye olarak Ferrari dahi hediye ettiği kankası (BFF) Jordyn Woods beraber yakalandı. Yakın kaynaklar ikilinin bir süredir yasak aşk yaşadığını doğruladı.

Kim Kardashian GIF by KUWTK - Find & Share on GIPHY

İşin birazcık daha dikkat çekici tarafı ise şöyle; sizi yormamak adına madde madde açıklayalım.

Fotoğraf kaynak: Cosmopolitan

1- Khloe Kardashian Tristan Thompson ile beraber olmaya başladığında Tristan’ın eski sevgilisi de hamileydi… Kısacası haber yorumlarında özellikle yabancı sitelerde “Karmaa!” kelimesini görürseniz pek şaşırmayın.

Kim Kardashian Ex GIF by E! - Find & Share on GIPHY

2- Khloe kızı True’yı doğurduğu sırada yeni ve birçok aldatma haberi çıkmıştı. Hatta doğrulanmıştı. Kim Kardashian kardeşini çok uyarmıştı. Ancak sonunda o da “True’nun geleceği söz konusu” muhabbetinden dolayı geri adım atmıştı.

3- Kylie Jenner Jordyn Woods ile her şeyini paylaşıyor. Buna aile sırları dahil… Kısacası Bayan Woods’u aile dışına itmek şu noktada çok mümkün görünmüyor. Aileden henüz kimsenin Woods’u Instagram’dan “unfollow” etmediğini de belirtelim. (Olay patlayalı yaklaşık 48 saat oldu.)

Keeping Up With The Kardashians Kardashian GIF by KUWTK - Find & Share on GIPHY

4- Keeping Up With Kardashians’ın yeni sezonu kapıda… Bunun tamamen bir “PR” çalışması olduğu da söyleniyor.

Kris Jenner GIF by KUWTK - Find & Share on GIPHY

Kısacası uzun sürecek bir “drama” ile karşı karşıyayız. Ve elbette biliyoruz ki Kris Jenner bunu da paraya çevirecektir.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.