2016’da en çok kimi konuştuk?

1 dakikada okuyabilirsiniz


2016 ile birlikte yoğun bir magazin gündemini de geride bıraktık. Başlayan ve biten aşklar, dedikodular ve çalkantılar derken bundan daha doğal bir şey de olamazdı tabii! Ama en çok kimin hakkında konuştuk ve kimin hakkında yazılanları merak ettik? Buyurun sohbete!

Fotoğraf: DMC - tv8 - GQ

Senenin en çok konuşulan ismi 37 bin 989 haberle başarılı işadamı ve sunucu Acun Ilıcalı oldu! Acun Ilıcalı’yı 33 bin 312 haberle 2016 senesinde hem işte, hem de aşkta kazanan Murat Boz takip ediyor. Beş yıl aradan sonra çıkan Janti albümü, Avrupa turnesi, rol aldığı Kardeşim Benim ve Dönerse Senindir filmlerinin yanı sıra oyuncu Aslı Enver ile adım attığı güzel birliktelik de Murat Boz’u ikinci sıraya taşıdı! Üçüncü sırada ise 31 bin 479 haberle ünlü komedyen Cem Yılmaz yer alıyor!

Fotoğraf: Google Images

Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Cem Yılmaz’ı sosyal medyadaki etkinliğiyle dikkat çekmeyi başaran Demet Akalın, 27 bin 154 haberle, takip ediyor. Sahnelere veda eden usta sanatçı Sezen Aksu ile 2016’da, 21 bin 246 haberle, en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı.

Kaynak: Milliyet