Bu onun tarzı: Tuba Büyüküstün!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Soğuk görünen, mesafeli duran ve etrafına utangaç bakışlar atan bir kadın… Dünyanın her yerinden sevenleri var. Hatta bir tanesi kitap yazdı ve gerilini Unicef’e bağışladı. Tuba Büyüküstün gizemli tarzıyla ve sinema ya da televizyon ekranda ortaya koyduklarıyla çok sevilen ve takip edilen yıldızlardan bir tanesi… Kendisini daha yakından tanımak isteyenler için ya da hali hazırda onu sevenler için “hayata duruşunu” Instagram hesabıyla ve minik cümlelerle özetledik.

1- Çocuklar onun gülüşlerini çoğaltıyor.

“2019’da da UNICEF ile dünyayı maviye bürümeye, #herçocukiçin çalışmaya devam ediyoruz…⠀ Siz de imza kampanyasına katılarak UNICEF’e destek olun!⠀Toplanan bu imzalar 20 Kasım 2019 #DünyaÇocukGünü’nde dünya liderlerine sunulacak.⠀
Haydi, kampanyaya katılmaya ve herkese duyurmaya devam! → http://www.unicef.org.tr/dunyacocukgunu/#GoBlue” diyor Tuba Büyüküstün… Çocuklara ve dünyanın geleceğine fazlasıyla önem veriyor.

2- Küçük ve kıymetli dakikaları sevgiyle değerlendiriyor!

Minik bir kedinin sevgisiyle taçlanan küçük bir an… Masum, sevgi dolu ve değerli.

3- “Yıldız gibi parla…”

Bulunduğu her ortamda ışığı var Tuba Büyüküstün’ün… Ancak söz konusu kırmızı halıların olduğu yerlerse gerçekten yıldız gibi parlıyor.

4- Hikayenin tamamlayıcıları: Toprak ve Maya!

Tuba Büyüküstün’ün hayata karşı tarzını belirleyen önemli faktörler; Toprak ve Maya… İkizler çabuk büyüyor, büyürken annelerine yeni konularda ilham veriyorlar.

5- Gülümsemesini esirgemiyor!

İnce, içten ve tatlı bir gülümseme gerektiği her an onunla… Hem ne demiş Marilyn Monroe; “Bir kadının yapabileceği en güzel makyaj, gülümsemektir.”

6- Anıları canlı tutmayı başarmak…

Instagram paylaşımında; “Hayatta yaptığınız bazı işler artık varlığınızın ayrılmaz bir parçası olur. Ne mutlu bana ki böyle bir şeye sahibim…” demiş. Geçmişi güzel anabilmek ne güzel.

7- Hayattan tat almayı bilmek…

Bir dergi çekiminden, biraz muzip bir andan… İşler-güçler yoğun olabilir. Önemli olan mesele sağlıkla ve keyifle o pizzayı yemek aslında…

Ve çok sevilen minik bir sahne…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.