Çarpışma’da Cansız’ın Kadir’in babası olduğu ortaya çıktı!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kadir’in başına silah dayayan Adem’i Haydar’ın yaralayıp, etkisiz hale getirdiği, Adalı’nın, Zeynep’in Veli konusunda yalan söylediğini öğrendiği, onu gizlice takip ederek Veli’yle karşı karşıya geldiği, Cansız’ın Kadir’in babasının olduğu ortaya çıktığı ve bölüm finalinde de; Adalı’nın, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısı emrini Cansız’ın verdiğini öğrendiği bölümü, ‘Çarpışma’ tutkunları yine gözlerini kırpmadan izledi.

SOSYAL MEDYA #SEVDİĞİMİÇİN DEDİ!

Çarpışma, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 74 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #sevdiğimiçin etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 17 saat 55 dakika, dünyada ise 2 saat 55 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 11. bölümüyle; ABC1’de yüzde 5.10 rating ve yüzde 11.01 izlenme payı, AB’de yüzde 4.88 rating ve yüzde 11.78 izlenme payı, Total’de ise yüzde 3.48 rating ve yüzde 7.71 izlenme payı elde etti.

Kadir’in başına silah dayayan Adem’i, Haydar yaraladı ve etkisiz hale getirdi. Adem hastaneye kaldırıldı. Aylin, yakın bir zamanda Veli’yle görüştüklerini ağzından kaçırdı. Zeynep bunu inkar etse de Kadir, Zeynep’in tavırlarından şüphelendi ve onu gizice takip etti. Veli ile Zeynep’i karşı karşıya gören Kadir büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Adalı, Zeynep gittikten sonra Veli’yle yumruk yumruğa hesaplaşmak istedi ama adamlarını geçip, ona ulaşamadı. Zeynep’le de aralarında da çok büyük bir kriz çıktı. Zeynep, Kadir’in evinden ayrıldı.

KEREM-CEMRE AŞKI BÜYÜK BİR KRİZE GİRDİ!

Kerem ve Cemre aşkı doludizgin devam ederken Cemre, Kerem’le aralarını açmaya çalışan Meral ve Demir’in eline büyük bir koz verdi. Kerem, Demir’den hayalini kurduğu dükkanın parasını Cemre’nin verdiğini öğrendi. Demir’in de kışkırtması ile Kerem, Cemre’ye kırıcı sözler sarf etti ve aşkları büyük krizin içine girdi.

Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısıyla ilgili tüm dosyaları, belgeleri inceledi ve bir ipucu buldu. Adalı adım adım iz sürdü ve saldırıyı organize edenleri hücre evinde kıstırdı.

Cansız, Veli’yi görüşmeye çağırdı. Cansız’ın hala ölüm tehdidi altında olan Veli’nin onu beklerken ‘Gel bakalım Kadir’in babası’ sözleriyle, Cansız’ın Kadir’in babası olduğu da ortaya çıktı. Bölüm finalinde; Adalı hücre evini bastı. Saldırıyı organize edenlerden birinden, en tepedeki ismin Cansız olduğunu öğrendi ve oradakilere Cansız’ın peşine düşeceğini söyleyip, öfkeyle dışarı çıktı.

Adalı, Cansız’ı bulup intikamını alabilecek mi? Kadir, Zeynep’i affedecek mi? Asiye’nin Kadir’in annesi olduğunu anlayan, babasının da yaşadığını öğrenen Zeynep bu gerçeği açıklayacak mı? Veli ile Zeynep arasında neler olacak? Cemre ve Kerem aşkı bitecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası yeni bölümde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefes nefese izlenecek yeni bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı