“Yeni Batman kim olsun?” sorusuna yanıt aranıyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ben Affleck’in “Ben artık Batman’i canlandırmayacağım.” açıklaması sonrasında sosyal medya, gazeteler, internet siteleri ve elbette serinin hayranları “Yeni Batman kim olacak?” konusunu tartışmaya başladı. Bu konuda dünyanın en çok takip edilen medya-magazin sitesi EW’nin de söyleyecekleri var. Onlar kimleri önermişler? Beraber bakalım mı?

1- Oscar Isaac

Oscar Isaac, hem Dark Knight’ın karanlığını hem de Bruce Wayne’in acımasız ve farklı milyarder çekiciliğini canlandırabilecek bir aktör. Isaac bu güçlü karakteri canlandırmayı hak ediyor.

2- Michael B. Jordan

Duruşuyla ve cool tavrı ile hali hazırda o bir süper kahraman… Elbette durumu eleştirenler hatta “Ne alaka?” diyenler olacaktır. Ancak Michael B. Jordan kesinlikle kötü bir seçim olmaz.

3- Michael Keaton

Doğru bir hikaye konumlandırması ve senaryo ile bu geri dönüş çok heyecan verici olmaz mıydı?

4- Jon Bernthal

Fizik? Tamam.

Duruş? Tamam.

Sert bakışlar? Tamam.

Neden olmasın?

5- Hugh Jackman

Wolverine’den sonra yeni bir “süper” karakteri şahlandırma zamanı gelmedi mi? Şöyle bir düşününce iyi bir fikir gibi görünüyor. Ne dersiniz?

6- Adam Driver

Oyunculuğu artık onu beğenmeyenlerden bile alkış almaya başladı. Eski bir asker (Marine); farklı, çekici ve diğerlerinden farklı duruşu ile mükemmel bir seçim olabilir.

7- John Cho

Farklı bir bakış açısı, beklenmedik bir karakter yorumlaması olabilir.

8- Armie Hammer

Hassas, derin, yakışıklı, büyüleyici ve kostüm ona çok yakışacak. İsmi en çok geçen isimlerden biri… Bir kısım hayran ise bu fikre çoktan alıştı.

9- Meryl Streep

Modern Family’de “Meryl Streep öyle bir kadın ki Batman’i bile canlandırabilir!” demişlerdi. Şimdi şöyle bir düşününce, imkansız gelmiyor değil mi? (gülücük, gülücük)

Kaynak: EW

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.