Ekrana sarışın havası getiren ünlü isimler!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Televizyon izleyicisi ekranda güzel insanlar görmeyi, onları izlerken gözlerinin şenlenmesini seviyor. Kimi esmerleri beğenirken, kiminin gönlü de sarışınlardan yana. Biz de ekranda sarışınlık rüzgarı estiren ünlüleri sizin için derleyelim istedik. Buyurun bakalım!

1-  Serenay Sarıkaya

Akla ilk gelen sarışın kim diye sorsalar Serenay Sarıkaya en önce akla gelenlerden biri olur. Güzel fiziği ve avrupai yüz hatlarıyla Serenay Sarıkaya ekranın sarı güzellerinden biri!

2- Burcu Biricik

Şu sıralar Kuzgun dizisi ile gündemde olan Burcu Biricik, ekranda göründüğünde güzel gülümsemesi ve ayırd edici özelliği sarışınlığı ve kıvırcıklığıyla göze çarpan oyunculardan!

3-  Nilperi Şahinkaya

Farklı saç renklerini denemeyi seven oyunculardan Nilperi Şahinkaya şu sıralar yine sarı renkte takılı kalmış durumda. Bu sebeple o da bu listeye girmeye hak kazananlardan oluyor!

4- Yasemin Allen

Duru güzelliğiyle dikkat çeken ve uzun süredir ekranda göremediğimiz Yasemin Allen, sarışın oyuncuların içinde en çok bilinenlerden.

5- Bade İşçil

En son Ufak Tefek Cinayetler’de sarışınlığına uygun bir karakterle izlediğimiz Bade İşçil, kendisine bu tonu en çok yakıştıranlardan!

6- Farah Zeynep Abdullah

Farklı tonları denese de o da sarışınlığın müptelası olan kadınlardan. Farah Zeynep Abdullah, sarışınlığın tadını en çok çıkaranlardan!

7- Sinem Kobal

Ergenliğinden beri hep sarı saçlarıyla karşımıza çıkan Sinem Kobal, sarışın olmanın hakkını verenlerden, adı söylendiğinde akla ilk sarışın olması gelenlerden.

8-  Miray Daner

Medcezir’in Beren’iyken de Vatanım Sensin’in Hilal’iyken de Bir Litre Gözyaşı’nın Cihan’ıyken de hep sarışındı, sarışın olarak kaldı. Bizce ona sarışınlık çok yakışıyor!

9- Leyla Tanlar

En son Şahin Tepesi’nde izlediğimiz Leyla Tanlar, Paramparça’da karşımıza çıktığında daha koyu bir saç rengiyle ekranlarımıza konuk olmuştu. Şimdi ise daha açık ve daha iddialı bir tarzı tercih ediyor.

10- Alina Boz

Şu aralar Elimi Bırakma’da yer alan ve izleyicinin gözdesi olan Alina Boz, beyaz teni ve güzelliğiyle dikkat çeken oyunculardan. Sarışınlığın iddialı temsilcilerinden olan güzel oyuncu bu renkten vazgeçecek gibi görünmüyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı