Kuzgun’un yeni bölümünde Burcu Biricik DJ’lik yaptı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kuzgun’un Dila’sı Burcu Biricik, dizinin yeni bölümünde senaryo gereği DJ’lik yaptı. Bir gece kulübünde arkadaşlarına parti veren Dila, enerjisi ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Dila, ev sahipliği yaptığı partide, arkadaşlarına bir sürpriz yapıp, DJ’lik yapıyor. Performansıyla göz dolduran ve büyük alkış alan Dila’nın bu anlarını Kuzgun da (Barış Arduç) hayranlıkla izliyor.

Dizinin yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstleniyor ve Bahadır İnce yönetmenliğini yapıyor. Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.