Barış Arduç hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Daha önce birçok projede izlediğimiz ancak Kiralık Aşk ile hayatımıza demir atan Barış Arduç’u hepimiz çok seviyoruz! Karizmatik duruşundan güzel karakterine kadar birçok yönüne hayran olduğumuz Barış Arduç hakkında bilmemiz gerekenleri on maddede listeledik!

1- Doğum tarihi, burcu ve doğum yerini biliyor muyuz?

Fotoğraf: Ahmet Koraltürk

9 Ekim 1987 doğumlu olan (29 yaşında) yakışıklı oyuncu İsviçre’nin Scherzingen kentinde doğup büyümüş! Kendisi bir Terazi burcu!

2- Şöhret hayatında bir şey değiştirdi mi?

Fotoğraf: GQ

Hayatında belli rutinleri olan bir insan olduğunu belirten Barış Arduç, artık şöhret sahibi bir insan olduğunu dizinin ilk bölümünün yayınlandığı günün ertesi insanların ilgilisini fark ettiğinde anlamış. Ama bunun hayatında hiçbir şey değiştirmediğini ve sadece iyi bir insan olmaya çalıştığını söylüyor. “Yarın ne olacak?” endişesiyle yaşayıp şöhreti kaybetmekten ise korkmuyor.

3- Bir gün mutlaka baba olmak istiyor!

Fotoğraf: Ahmet Koraltürk

Hayata karşı kesin planları olmadığını belirten Barış Arduç, çocukları çok sevdiğini ve bir gün mutlaka baba olmak istediğini söylüyor.

4- Asla tahammül edemediği şey nedir?

Fotoğraf: GQ

Barış Arduç, dürüst olmayan insanların hayatında hiçbir şekilde yer alamayacağını söylüyor. Ayrıca iyi niyeti suistimale yönelik hareketlerden de hiç hoşlanmıyor.

5- Ömer İplikçi’yle benzer yönleri var mı?

Fotoğraf: Ahmet Koraltürk

Kısmen Ömer İplikçi’ye benzediklerini söyleyen Barış Arduç, sosyal olmamalarını ve sohbetlerde mesafeli olmalarını benzetiyor. Ama aşk yönünde Ömer kadar sabırlı olmadığını belirtiyor.

6- Tam bir hayvansever!

Fotoğraf: Instagram

Evinde Müdür adında bir köpeği ve iki adet kedisi olan Barış Arduç, tam bir hayvansever olmasıyla da artı puanları topluyor!

7- Reklamların da aranan ismi!

Fotoğraf: Derimod

İlk reklam filmi Derimod’un ardından şimdilerde Garanti Bankası’nın reklam yüzü olan Barış Arduç’un reklamlarda da bunca tercih edilmesine şaşırmamak gerek! Ne de olsa attığı adım haber olan bir star…

8- İlk sinema filmi ve ilk dizisi ne?

Fotoğraf: BKM

Barış Arduç’un ekranlara adım attığı proje TRT 1’de yayınlanan Küçük Hanımefendi, beyazperdedeki ilk tecrübesi ise yapımını Boyut Film’in üstlendiği Sadece Sen isimli sinema filmi! Nereden nereye dedin, değil mi?

9- Sosyal sorumluluk projelerine hep destek, tam destek!

Fotoğraf: Haçiko

Kansersiz Yaşam Derneği, Haçiko, TEGV gibi kurumlardan desteğini esirgemeyen Barış Arduç; 2016 senesinde Kansersiz Yaşam Derneği’nin “İyi Niyet Elçisi” olarak organizasyonlarında yer aldı!

10- Oyunculuğa nasıl başladı?

Fotoğraf: Sabah

Her şeyin çok tesadüfi geliştiğini söyleyen Barış Arduç, Ayla Algan ile tanıştıktan sonra oyunculukla ilgili yolunun çizildiğinden bahsediyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.