Game of Thrones en özel anlarıyla Digiturk 1 no’lu kanalda!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Digiturk, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de diziseverlerin ilgiyle takip ettiği Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu öncesinde heyecanı yükseltecek çalışmalarını sürdürüyor.

Platform, 1 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında 1 No’lu beIN HD kanalında izleyicilerle buluşacak Game of Thrones Özel yayınını başlattı. Bu özel yayında neler mi var? Tüm sezonlardan röportajlar, kamera arkası görüntüleri, hane ve karakter tanıtımları ile sezon özetleri Game of Thrones tutkunlarıyla buluşuyor.

Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezonu ses getiren dizilerinden… Game of Thrones efsanesinin sekizinci ve son sezonu öncesinde, Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk diziseverlere önemli bir sürpriz yaptı. Platform, 1 Mart itibarıyla, 1 No’lu beIN HD kanalında Game Of Thrones özel yayınına başladı. 30 Nisan tarihine kadar sürecek yapımda, Game of Thrones’a ait en özel görüntüler, röportajlar, tanıtımlar ve sezon özetleri izleyicilerle buluşacak.

Kanal orijinal dilde Türkçe altyazı ile yayın yapacak. Türkiye ve Kıbrıs bölgelerinde Eutelsat ve Türksat üzerinden ise tüm Digiturk üyelerine açık olacak. Efsanenin tutkunları Game Of Thrones’un en özel görüntülerini izleyecek. 15 Nisan’da sadece Digiturk’te yayınlanacak büyük final sezonu öncesi heyecana doyacak.  Efsanenin final sezonu 15 Nisan’da Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı beIN CONNECT’te…

Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu 15 Nisan sabah 04.00’te, Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı olarak beIN CONNECT’te yayınlanacak. Sekizinci ve son sezonu izleyicilerle buluşacak olan efsane dizinin ilk yedi sezonu ise, Digiturk’ün belgesel, dizi, film ve spor içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulamasında izlenebiliyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı