Kuzgun ve Dila aşkla başbaşa!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kuzgun’un bu hafta (6 Mart) yayınlanacak 4. ve yeni bölümünde, Kuzgun (Barış Arduç) ile Dila (Burcu Biricik) şehirden uzakta, başbaşa ve romantik saatler geçirecekler.

Dila ile Kuzgun’un masal tadında bir gün geçirecekler. Kuzgun’a doğumgünü sürprizi hazırlayan Dila, onu şehrin kalabalığından uzaklaştıracak. Başbaşa kalabilecekleri bir yere götürecek. Kuzgun ile Dila arasındaki mesafelerin kısalacak ve Kuzgun tanıştıkları günden bu yana Dila’ya ilk kez sıcak davranacak. Heyecanın hissedileceği bu özel günde, romantizm dolu anlar yaşanacak. Kuzgun ile Dila’nın aşkla başbaşa kalacakları bölümde, Dila, Kuzgun’a ilan-ı aşkta bulunacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.