Boran Kuzum TEDx konferansında kariyer yolculuğunu paylaştı!

1 dakikada okuyabilirsiniz


Vatanım Sensin dizisi ile ekranda, Martı oyunu ile de tiyatroda başarısını kanıtlayan genç kuşağın büyük beğeni toplayan oyuncusu Boran Kuzum, 7 Mart’ta Ankara’da gerçekleşen TEDx konferansına konuşmacı olarak katıldı. Kuzum, kariyer yolculuğunu seyircilere anlattı.

Son olarak Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi’nde rol alan Boran Kuzum, dünyanın dört bir yanında düzenlenen konferans serisi TEDx’in Bilkent Laboratuar ve Uluslararası Okulu’ndaki oturumuna katıldı. ‘TEDx Youth at Blis’ etkinliği kapsamında konuşmacı olarak sahneye çıkan Kuzum, söyleşinin “değişerek gelişmek” teması üzerinden konservatuar yıllarından bugüne yaşadığı oyunculuk serüvenini paylaştı.

Ankaralı olan başarılı oyuncu konuşmasının başında, “Öncelikle zamanında gizlice girmeye çalıştığım ve çoğunda başardığım bu güzel kampüsünüze yıllar sonra konuk olarak davet edilmek onur verici” sözleriyle Bilkent anılarına değinerek izleyicileri kahkahalara boğdu. Ekonomiden konservatuara uzanan macerasından mezun olduktan sonraki ilk yıllarına, ‘Vatanım Sensin’ döneminden oyunculuğun ona kattıklarına kadar pek çok konuyu paylaşan Kuzum, ilham verici konuşmasıyla büyük alkış topladı.

Ailesinin ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı genç oyuncu, konferansın ardından dinlemeye gelen öğrencilerle tek tek fotoğraf çektirdi.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı