atv’nin yeni dizisi Zengin ve Yoksul’dan ilk bilgiler geldi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Her istediğini elde edenlerin bencilliği ile istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyenlerin öfkesi… “Zengin ve Yoksul” güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle çok yakında atv’de.

Zengin ve Yoksul dizisinin çekimleri başladı!

“Dizi atv’de izlenir!” sloganıyla yıllardır efsane dizileri ekranlara getiren atv’nin yeni dizisi Zengin ve Yoksul’un yapımcılığını NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğuna oturduğu, Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem’in kaleme aldığı, dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Çok yakında atv’de ekran yolculuğuna başlayacak olan dizi, farklı iki ailenin öyküsünü anlatacak.

Sürükleyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyenleri derinden etkilemeye hazırlanan dizide Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.