Barış Kılıç Yasak Elma’nın Kaya Ekinci’si olarak kadroya katıldı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Barış Kılıç, Pazartesi gününün en çok izlenen dizilerinden “Yasak Elma”nın kadrosuna dahil oldu.Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı FOX’un ‘’Yasak Elma’’ dizisinde yakışıklı oyuncu bundan böyle Kaya Ekinci karakterine hayat verecek.

Kaya iyi bir aileden gelen idealist bir adamdır. Hayatı boyunca gözü yükseklerde olmayan, elindekiyle yetinmesini bilen, çalışarak başarıya ulaşacağının bilincinde yetiştirilmiş biridir. Geçmişte de, bu özellikleri sayesinde Halit’in (Talat Bulut) şirketinde hızla yükselmiş, dürüstlüğü ve azmiyle onun gözüne girmeyi başarmıştır. Yıllar sonra eski şirketine CEO olarak döndüğünde, geçmiş hesaplaşmalarının kapanmadığını öğrenecektir. Başarılı oyuncu geçtiğimiz akşam yayınlanan dizinin 37. bölümünde izleyici karşısına çıktı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.