Çarpışma’da Kadir ve Cansız karşı karşıya gelecek mi?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Zeynep’in yan yana getirdiği Kadir ile Asiye’nin gözyaşları içinde birbirlerine sarıldıkları, Kerem’in, Demir ve Yakup’un kurduğu büyük kumpasın içine düştüğü, bölüm finalinde de; Veli’nin, Kadir ile Cansız’ı birbirlerine kırdıracak şeytani bir plan yaptığı bölümü, Çarpışma tutkunları yine soluk soluğa izledi.

Çarpışma #tuzak etiketiyle yine sosyal medyanın zirvesinde yer aldı!

Çarpışma, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 54 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #tuzak etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 10 saat, dünyada 1 saat 10 dakika, #çarpışma etiketi ise Türkiye’de 6 saat 10 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 14. bölümüyle; ABC1’de yüzde 3.71 rating ve yüzde 8.19 izlenme payı, AB’de yüzde 3.44 rating ve yüzde 8.51 izlenme payı, Total’de ise yüzde 2.57 rating ve yüzde 5.94 izlenme payı elde etti.

Cansız, Kadir’e pusu kurdu!

Kadir, Zarif zannettiği Cansız’la girdiği söz düellosu sırasında, Zarif’le pazarlık yapabileceği bir detay yakaladı. Buna göre; Kadir, Zarif’e Cansız’ın el koyduğu baba yadigarı saati getirecek, Zarif de ona Cansız’ın adresini verecekti. Bunun Cansız’ın kurduğu bir pusu olduğundan habersiz olan Kadir, saati almak üzere bir kumarhaneye gitti. Kadir, kıran kırana bir kavganın ardından saati aldı ve mekandan çıktı. Bu anları Cansız ve Veli de gizlice izledi.

Veli’yi ölüm korkusu sardı!

Cansız’ın, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenmesinden endişe duyan Veli, büyük bir stres altına girdi. Bu gerçeğin ortaya çıkmasının kendi sonu olduğunu bilen Veli, Kadir’i bir an öldürmesi için Cansız’ı alttan alta kışkırttı. Kadir’in gücünü sınayan Cansız ise, Veli’in istediğinin tersine, onu adım adım ölüme götürecek bir plan yaptı.

Kerem, büyük bir tuzağın ortasına düştü!

Yakup ve Cemil, Kerem’in çalıştığı tamirhaneye tekrar girdi. Demir’le anlaşan Yakup, suçu Kerem’in üzerine yıkmak için Cemil’i öldürdü ve cinayet silahını da tezgah üzerine bırakıp kaçtı. Aynı anlarda Kerem, tamirhaneden daha önce çalınan motosikleti evinin önünde gördü ve dükkana getirdi. Kapının açık olduğunu gören Kerem içeri girdi ve Yakup’un Cemil’i öldürdüğü silahı eline aldı. Kerem birkaç adım daha attığında Cemil’i ölmüş halde gördü. Tam bu sırada içeriye polisler girdi ve Kerem, Demir ve Yakup’un kurduğu büyük kumpasın tam ortasına düştü.

Kadir ve Asiye gözyaşlarıyla sarıldı!

Zeynep, Kadir’in ne tepki vereceğini bilmeden Asiye ile onu yan yana getirdi. Zeynep’le buluşacağını zanneden Kadir, Asiye’yi de görünce geri döndü. Zeynep onu yakaladı ve annesi ile konuşması için ikna etti. Kadir geri döndü. Kadir, Asiye’ye önce yine aklındaki kimi soruları sordu, Asiye cevapladı. Duygu dolu anların ardından Kadir ile Asiye, bir anne –oğul gibi gözyaşları içinde birbirlerine sarıldı.

Veli, Kadir ve Cansız’ı birbirlerinin önüne attı!

Kadir’in nefes aldığı her an ölüm kaygıyla yaşayan Veli, Kadir ile Cansız’ı birbirlerine kırdıracak bir plan yaptı. Veli, Cansız’ı kendisi arayıp, Kadir’i de Asiye’nin yardımcısına aratıp, Asiye’nin kriz geçirdiği yalanıyla aynı anda Kadir ve Cansız’ı Asiye’nin evine gönderdi. Veli, polisi de arayıp Cansız’ın bulunduğu adresi polise ihbar etti. Aynı anlarda Asiye’nin evine gelen Kadir ile Cansız’ın karşı karşıya gelmesine ise ramak kaldı.

Yeni bölümde merak edilen sorular yanıt bulacak!

Kadir, Cansız’ın kim olduğunu öğrenip, hesaplaşacak mı? Veli’nin yeni hamlesi ne olacak? Büyük bir kumpasın ortasına düşen Kerem’i neler bekliyor? Kadir ile Zeynep aşklarını doya doya yaşayabilecek mi? Cemre, Selim’in karanlık dünyasını öğrenecek mi?


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı