Binnur Kaya Zengin ve Yoksul’da farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Çok yakında atv ekranlarında buluşmaya hazırlanan, NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Deniz Yorulmazer’in oturduğu Zengin ve Yoksul dizisinin başrol oyuncularından Binnur Kaya, farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak.

Ekranların sevilen yüzü Binnur Kaya, yeni dizisi Zengin ve Yoksul’u anlattı. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, tanıtımlarıyla adından sıkça söz ettiren, atv’nin iddialı dizisi Zengin ve Yoksul’un başrol oyuncusu Binnur Kaya, neden bu projeyi kabul ettiğini açıkladı. Hikaye kadar, yapımcı Mehmet Yiğit Alp’e de güvendiğini söyleyen Kaya, “Bu yolculuğa onunla çıkmak istedim. Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem takip ettiğim ve kalemini çok beğendiğim başarılara imza atmış iki senarist. Deniz Yorulmazer, genç, disiplinli ve aklını işine nasıl yansıtacağını merak ettiğim, inisiyatif sahibi, güçlü bir yönetmen. Kadro sevdiğim, daha önceden tanıdığım oyuncu arkadaşlarım ve büyüklerimden oluşunca, yol kendini daha da merak ettirdi. ‘Yolun zamanı ve hikayesini’ önemseyen biri olarak, bu yolculukta güzel anılar biriktirmekle ilgileniyorum” dedi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.