Bu onun tarzı: Ayça Ayşin Turan!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ayça Ayşin Turan’ı aslında tahminimizden daha uzun zamandır ekranda izliyoruz.  Dinle Sevgili’de küçük bir rolle hayatımıza girdi, Karagül ile asıl çıkışını yakaladı. Sonrasında Meryem geldi. Son olarak Netflix’in ilk yerli orijinali The Protector’da kendisini izledik. Genç yaşına rağmen kariyer basamaklarında emin adımlar attı, güzelliği ise ekrana çok yakıştı. Şimdilerde Show TV’nin yeni dizisi Zehmre ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kendisini daha yakından tanımak isteyenler için ya da hali hazırda onu sevenler için ona dair minik detayları Instagram hesabıyla ve minik cümlelerle özetledik.

1- Doğal ve eğlenceli olmak güzel şey!

Canlandırdığı karakterleri, profesyonel makyajları ve şık kıyafetleri geride bırakmış. Deniz kenarında, keyfi yerinde… Saçlarında deniz tuzu ve yüzünde bir gülümseme… Çok güzel değil mi?

2- Deniz onun için önemli…

Renkli bir kare ya da siyah-beyaz bir kare… Onun için çok fark etmiyor. Deniz onun hayatının en önemli yerinde bir yerde duruyor. Burada sanki yüzündeki bakışla “Huzur” kelimesini tasvir etmiş gibi görünüyor.

3- Renkler ona çok yakışıyor!

“Şaşalı görünmek” diye bir tabir vardır. Ayça Ayşin Turan kamera ya da fotoğraf makinesinin karşısına geçince bütün karizmasını ve ışığını o ana aktırmayı başarıyor. Gerçek bir “Kapak Kızı” olmayı başarıyor ve bulunduğu ortama enerjik bir ruh taşıyor. Bunda canlı ve gür saçlarının, doğru makyajın ve duruşun etkisi de büyük.

4- Leyla’ya kendini nasıl hazırladı?

Seyirciler Leyla ile tanışmadan önce galadan bu fotoğrafı bizimle paylaştı. Karakteri tanıyıp izlemeye başladıkça Ayça Ayşin Turan’ın Leyla’ya bakışından, tarzına kadar hazırlandığını anladık. Bu görünümü kimi moda eleştirmenleri tarafından çok eleştirildi ama günün sonunda başarılı bir görünümdü.

5- Gizli bir asi duruş!

Belki her yerde kendisini sert bakışları ile görmüyoruz. Belki de genel duruşu ile bu yönünü çok yansıtmıyor. Ancak bazı anlarda anlıyoruz ki içinde gizli bir asi var. Hiç beklenmeyen bir karaktere hayat verebilir, hiç beklenmeyen bir anda farklı bir işe imza atabilir. Mavi gözlerinde o ateş hep yanacak gibi duruyor.

Tam buraya da Ayça Ayşin Turan’ın sesinden bir şarkı bırakalım.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı