Pınar Deniz hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Ekranlara erken veda eden dizisi Bir Deli Rüzgar ile hayran kitlesini genişleten, sesiyle “Bu kız gerçekten yetenekli!” dedirten Pınar Deniz’i daha yakından tanımaya ne dersiniz ? Buyurun on maddelik yazıya!

1- Bu kız nereli?

1993 doğumlu olan güzel oyuncu aslen Mardinli… Ancak Adana’da doğmuş ve İstanbul’da büyümüş. Bol kültürle büyümek ve büyürken çok şey öğrenmek diyebilliriz bu döngüye!

2- Yer aldığı projeler hangileri?

Oyunculuk hayatına Sil Baştan ile başlayan Pnar Deniz, daha sonrasında Sil Baştan’da rol arkadaşı olan şarkıcı Murat Dalkılıç’ın “Yani” klibinde rol aldı. Vatanım Sensin’de Yıldız karakterine hayat verdi, Kardeşim Benim 2’de kendisini izledik. Son olarak Bir Deli Rüzgar’da rol aldı ve sadece altı bölümlük bu serüvende yeteneğini bir kez daha kanıtladı. Severek ve isteyerek çıktığı bu yolda güzel oyuncuya başarılar dileriz, yolu açık olsun! 

3- Diş teli maduru!

Sil Baştan’da Evrim rolüne seçildikten sonra Evrim’in çirkin hali için Pınar Deniz’den diş teli takması istenilmiş. Güzel oyuncu ilk başta çıkarılıp takılan bir tel taktıracağını zannetmiş ama yanılmış. Çünkü gerçek diş teli taktırmak zorunda kalmış. Evrim dizide güzelleşene kadar Pınar Deniz diş telinin cefasını çekmiş. Oyuncu olmanın zorlu yollarında böyle şeyler yaşanabilir diyelim! 

4- Vatanım Sensin’in kadrosuna nasıl dahil oldu?

En başından beri bu işin içindeymiş Pınar Deniz… Dizinin başlama süreci uzayınca başka bir proje ile anlaşmaya karar vermiş ancak yapımcıları dizinin bir sezonluk hikayesini gönderince  fikri değişmiş. Senaryoyu bitirdiğinde ağlayan Pınar Deniz, hemen menajerini arayıp “Bunu istiyorum!” demiş ve bu Vatanım Sensin’de yer alma fırsatını yakalamış.

5- Yıldız karakterini neden seviyor?

Yıldız’ın baştan aşağı özgürlük ile dolu oluşu Pınar Deniz’i karakterine çeken en büyük etken… Kendisinin sınırları olduğunu söyleyen Deniz, Yıldız’ın sınırları olmamasını çok seviyor. 

6- Yıldız’ı en sert eleştiren kim olmuş?

Pınar Deniz’in ablası Yıldız karakterini en sert eleştirenlerden biri olmuş. Dizinin ilk bölümünü izledikten sonra güzel oyuncuyu arayıp “Sakın eve gelme!” demiş. 

7- Aşk hayatı ne alemde?

Pınar Deniz’in Kaan Turgut ile Instagram paylaşımlarından da anlayacağımız üzere çok güzel bir ilişkisi var. Kendilerine bir ömür mutluluklar dileriz! 

8- Kime benzetiliyor?

Instagram hesabına fotoğraf yüklemeye başladıkça Pınar Deniz’i Barbara Palvin’e benzetmişler. Kendisi de bu benzetilmeden gayet memnun… Ne dersiniz benziyorlar mı ? 

9- Vatanım Sensin’de en çok hangi sahne onu etkiledi?

Balo sonrası Azize’nin Yıldız’ı tartakladığı sahne onu epeyce zorlamış. Bergüzar Korel ile ilk sahnesi olmasının da verdiği heyecan etkili olmuştur diye düşünüyoruz.

10- Oyunculuk ile ilgili hedefleri neler?

“Çok farklı karakterler canlandırmak. Hepsinin acısını, sevincini, heyecanını, tuhaflıklarını yaşamak, hissetmek ve dokunduğum her karakterin bende iz bırakmasını istiyorum. Bıraksın ki yaralarımı nasıl iyileştirebileceğimi öğreneyim, bir şeyleri değiştirebilme gücüm olsun.” Oyunculuk ile ilgili hedeflerini o kadar güzel ve naif dile getirmiş ki Pınar Deniz’in bire bir ağzından yazmak istedim. Umarım bu yolda hedeflediği, düşlediği ne varsa gerçek olur. Yolu hep açık olsun! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.