Serenay Aktaş oynasa güzel olur dediğimiz 5 rol!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Survivor’la kendine oldukça büyük bir hayran kitlesi edinen Serenay Aktaş, çeşitli dizi ve yapımlarda rol aldı. Genelde “romantik-komedi” diyebileceğimiz yapımlarda yer alan, zaman zaman drama içeren işlere konuk olan Serenay Aktaş için aklımızdan geçen beş rolü sıraladık. 

1- Takı Tasarımcısı

Dünyanın her yerinde tanınan bir takı tasarımcısına hayat verse ve tasarladıklarının modelliğini yaparak fark yaratsa nasıl olur? Bir dizi ya da filmde “altın bileziğini takmış” başarılı bir iş kadını olarak izlemek hem eğlenceli, hem ilgi çekici olabilirdi. Yazılsa olur bizce!

2- Dansçı

Çıkmaz sokaklarda başlayan dans tutkusu, müzikal sahnelerinde biten asi bir dansçıyı canlandırsa ortaya güzel bir karakter çıkmaz mı sizce? Bu karakterin aynı zamanda aşka inanmayacak kadar dansa düşkün olup, kendini bir anda büyük bir aşkın içinde bulması ve aşkını dansla anlatması işi sıradanlıktan kurtabilir. Olsa güzel olur!

3- Fotoğrafçı

Instagram adresine baktığınız zaman Serenay Aktaş’ın fotoğraf çekmeyi ve poz vermeyi çok seven biri olduğunu görebilirsiniz. Kendine ait minik bir stüdyosu olan genç bir fotoğrafçıyı canlandırsa ve kendine güvenmeyen ailesini başarı yolunda şaşırtacak kadar farklı bir karakteri canlandırsa güzel olmaz mıydı?

4- Hacker

Survivor’dan bildiğimiz üzere kendisinin sert ve dişli bir tarafı var. Türk yapımı bir aksiyon filminde hacker bir karakteri canlandırsa ve masum insanların hakkını savunsa güzel olmaz mıydı? Bizce kesin olurdu!

5- Garson

2 Broke Girls izleyenler bilir, orada bir gecede zenginlikten fakirliğe giden yolda hayatı değişen Caroline Channing karakteri vardır. Aynı lokantada çalışmaya başladığı Max ile tanışması ve “kanka” olması ile hayatı adeta değişir ve biz bu eğlenceli yolculukta onları izleriz. Serenay Aktaş eğer 2 Broke Girls’in uyarlaması yapılsa tatlı bir Caroline portresi çizebilir. Saçlarını sarıya boyatmasa da olur canım! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.