Hercai’nin üçüncü bölümü akşamı yine zirvede kapadı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Hercai’nin üçüncü bölümü,Tüm Kişilerde %13,33 izlenme oranı ve %27,70 izlenme payı, 20+ABC1’de %10,57 izlenme oranı ve %22,66 izlenme payı ve alarak 100 program arasında birinci oldu. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi gören dizi Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Geçtiğimiz Cuma akşamı üçüncü bölümüyle izleyicilerle buluşan Hercai’de Şadoğulları ailesinin büyüğü Nasuh Şadoğlu’nun töre gereği Reyyan’ın ölüm hükmünü verdi. Yüreklerin dağlandığı bu bölümde Jehan Barbur’un seslendiği “Gesi Bağları” türküsü ise bölümün en çok konuşulanlarından oldu.

Dizinin 3. Bölüm etiketi #Hercai ise, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 1. sıraya, Dünya Trending Topics listesinde ise 3. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.