Veli Cevher ve Cansız Çukur’a misafir oldu!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çarpışma dizisinde Onur Saylak’ın hayat verdiği Veli Cevher, Sena’nın bulunması için Çukur’a gelerek Vartolu’nun yardımına yetişti. Aynı dizide Cansız’ı canlandıran Ali Sürmeli de Çukur’a konuk oldu. Vartolu ve Medet, bu hafta ‘Çarpışma’nın yeni bölümünde Cansız’la bir araya gelirken; Sena’yı kurtarmak için herkes zamanla yarışacak.

Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Mahsun’un Sena’yı kaçırması tüm dengeleri alt üst etti. Sena’nın kayıp olduğunu öğrenen Yamaç, bunun arkasında Mahsun’un olduğunu anlamasıyla deliye döndü. Koçovalı Kardeşler ve Damla’nın, Sena’yı bulmak için seferber oldukları bölümde Çukur, sürpriz bir misafiri ağırladı. Ay Yapım imzalı Çarpışma’da Onur Saylak’ın hayat verdiği fenomen karakter Veli Cevher, Vartolu’nun eski dostu olarak onun yardımına yetişti. Koçovalı Kardeşlerle bir araya gelen Veli, Sena’nın bulunması için usta oyuncu Ali Sürmeli’nin canlandırdığı Cansız’ı arayarak ondan da destek istedi. Çukur, yabancı dizilerde sıklıkla görülen, Türk dizi tarihinde ise örneği az olan bu “crossover” (çapraz geçiş) ile çok konuşuldu.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 8.76 izlenme oranı (rating), 18.04 izlenme payı (share), AB’de 8.10 izlenme oranı (rating), 18.09 izlenme payı (share), Total’de ise 9.08 izlenme oranı (rating), 19.11 izlenme payı (share) elde etti. #velicevher etiketi Twitter Türkiye’de 4 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

Sena’nın kaçırıldığını öğrenmesiyle deliye dönen Yamaç, sevdiği kadını kaybetme korkusuyla yüzleşti. Öfkeyle kahveden çıkan Yamaç’ın peşinden giden Selim’in “Bütün felaketler sadece senin başına geliyormuş gibi davranma” sözleri Yamaç için bardağı taşıran son damla oldu. İki kardeşin yüzleşmesi esnasında Selim’in Cemil’i öldürdüğü anı hatırlayarak “Sevdiğini kendi ellerinle öldürmek ne demek biliyorum” demesi Yamaç’ı şaşırtırken, iki kardeş birbirlerine sarılarak gözyaşlarına boğuldu.

Baykal’ın peşine düşen Vartolu’nun, Baykal’ın mezarını boş bulması bölüme damgasını vuran anlardan oldu. Sedat’ın, İdris ve Koçovalılara kafa tuttuğu an tansiyonu yükseltirken, bölümün finalinde Yüzüklü’nün Sena’nın karşısına çıkması heyecanı doruğa çıkardı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı