BluTV ve 140Journos’tan dikkat çekici yeni proje: Sıkışmışlık!

1 dakikada okuyabilirsiniz

BluTV ve 140journos’un beraber hayata geçirdiği, yeni belgesel serisi çok yakında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Video projeleri ve araştırmaları ile çok konuşulan yeni medya yayıncısı 140journos’un BluTV ile ortak çalışması ‘Sıkışmışlık’ta kontrol edemediği dinamiklerin etkisinde çıkmaza sürüklenen 6 karakterin hikayesi anlatılıyor.

BluTV ile son dönemde yaptığı araştırmaları ve belgeselleri ile dikkatleri üstüne çeken yeni medya yayıncısı 140journos’un ilk iş birlikleri Parayı Vuranlar belgesel serisi, geçtiğimiz sene yayınlanmış ve çok konuşulmuştu. BluTV ile 140journos ortaklıkları farklı projelerle takipçilerinin dikkatini çekmeye bu sene de devam edecek.

Parayı Vuranlar’ın ardından 140journos ve BluTV’nin ortak projesi ‘Sıkışmışlık’ çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 farklı karakterin hayatındaki çıkmazlarının odağa yerleştirildiği 6 bölümlük belgesel serisi aile, devlet ve toplum gibi kurumların kişisel hayatlarımıza etkisini sorgulayacak. Ekran başındakiler, bu altı farklı karakterin hikayesiyle yalnız olmadıklarını hissedecekler.

Kürşad Bayhan, Çağdaş Erdoğan, Egemen Öztürk, Ümit Oktay Aymelek ve Mail Murad tarafından çekimleri yapılan, editöryal çerçevelendirmesini Dilan Karadağ’ın oluşturduğu, yaratıcı kurgusunda Serkan Arslan ve sanat yönetiminde Berkant Akarcan’ın çalıştığı, yaratıcı yönetmenliğini Cem Aydoğdu’nun ve yapımcılığını Engin Önder’in üstlendiği ‘Sıkışmışlık’ içinde kısılıp kaldıkları kozayı yırtmaya çalışan insanların derinlemesine hikayelerini gözler önüne serecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.