Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’tan çarpıcı açıklamalar!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen ‘Çarpışma’ dizisinde Cemre ve Kerem karakterlerine hayat veren başarılı oyuncular Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz, Hello Dergisi’nin 3-9 Nisan tarihli sayısına kapak oldu. Çarpışma dizisinde tesadüfle başlayan bir aşk hikayesinin mimarları olan Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz, hem kendileriyle hem de diziyle ilgili merak edilenleri anlattı.

Ünlü fotoğrafçı Zeynep Abidin Ağgül’e verdikleri çok özel pozlarla beğeni toplayan ikili, samimi ve doğal halleriyle dikkat çekti. Diziyle birlikte kariyerlerinde yeni bir döneme giren iki genç ve yetenekli oyuncu verdikleri pozlarla göz doldururken, röportajlarında çarpıcı açıklamalarda bulundular. Çarpışma dizisinin gözde çifti, eğlenceli tavırlarıyla beğeni toplarken, enerjileriyle de herkesin ilgi odağı oldu.

Perşembe akşamları Show TV’de izleyicileriyle buluşan ‘Çarpışma’ dizisinde birbirlerine aşık Cemre ve Kerem karakterlerini canlandıran ikili, seyircilerin ilgisinden oldukça memnun olduklarını belirtti. Melisa Aslı Pamuk, “Cemre sevgi eksikliği hisseden ve içinde dalgalanmalar yaşayan biri. Kerem ile tanıştığında onun hataları da olan gerçek bir insan olmasından çok etkileniyor. Bir de hayatını ‘-mış’larla doldurduğunu anlayınca kendi kişisel evrimi başlıyor” sözleriyle anlattı Cemre’yi…

Alperen Duymaz da, “Kerem’i çok anlık, doğal tepkilerle yoğurmaya çalıştık. Aslında sokakta büyümüş cins köpek gibi Kerem… Sokağa atılmış bir ev köpeği… Önce görüyor, yaşıyor, ondan sonra anlıyor. Önce parçalanıyor, sonra parçalıyor.” sözleriyle Kerem’i anlattı. Başarılı oyuncular röportajlarında, kendileriyle ilgili merak edilen birçok soruya da içten yanıtlar verdiler.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı