Kadir’in oğlu olduğunu öğrenen Cansız ne yapacak?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Cansız’ın Kadir’e yeni bir pusu kurduğu, cezaevinde ölümle yüz yüze gelen Kerem’in sonunda özgürlüğüne kavuştuğu, bölüm finalinde de; Zeynep’in Cansız’ı arayıp Kadir’in onun oğlu olduğunu söylediği ve Selim’in Kadir’i vurduğu bölümü, Çarpışma tutkunları yine nefes nefese izledi. Çukur dizisiyle yapılan crossover (çapraz geçiş) ile Yamaç’ı canlandıran Aras Bulut İynemli, Vartolu’ya hayat veren Erkan Kolçak Köstendil, Selim’i oynayan Öner Erkan ve Medet karakteri Mustafa Kırantepe’nin konuk olarak yer aldığı bölümde, kayıp olan Sena’nın bulunması için, Veli ve Cansız yardım etti. Bölüm izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

“Babalar ve Oğullar!”

Çarpışma, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 49 bin tweet atıldı. Çarpışma #babalarveoğullar etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 9 saat, dünyada 1saat 30 dakika, #çarpışma etiketi ile de 2 saat 40 dakika TT listesinde kaldı. Çarpışma, 16. bölümüyle; ABC1’de yüzde 4.72 rating ve yüzde 10.31 izlenme payı, AB’de yüzde 4.23 rating ve yüzde 10.24 izlenme payı, Total’de ise yüzde 3.53 rating ve yüzde 8.06 izlenme payı elde etti.

Kadir, köşeye sıkışan Selim’den; Kerem’i özgürlüğüne kavuşturmasını, Cansız’ı ona vermesini ve Cemre’nin annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri anlatmasını istedi. Tam bu sırada Cansız, ilk kez Kadir’i aradı, onları gördüğünü ima etti, kendisini bulması için ona 48 saat mühlet verdi ve aksi halde onu öldüreceğini söyledi. Cansız’ın kendisini takip ettiğini anlayan Kadir delirdi.

Selim ve Veli, cezaevindeki Kerem’e ölüm tuzakları kurdu. Kerem’e ilk saldırıyı Veli’nin ayarladığı iki gardiyan yaptı ve onu intihar süsü vererek öldürmeye çalıştı. Kerem bu tuzaktan kendi çabası ile son anda kurtuldu. Kerem’e ikinci saldırıyı da yine Veli’nin ayarladığı, koğuşundaki mahkumlar yaptı. Kerem bu saldırıyı da Kadir’in koğuşuna herkesten habersizce yerleştirdiği, Metin adlı polisin desteğiyle savuşturdu.

Kerem’i özgürlüğüne kavuşturmak için Kadir ve Cemre var güçlerini ortaya koydu. Zeynep ve Serpil de başka bir koldan onlara destek oldu. Zeynep’in ikna ettiği Meral, Yakup’un yerini söyledi ve Kadir onu yakaladı. Kadir, Ömer’e gitti, Ömer, Kadir’in sözlerinin ardından oğlunu satmadı ve Selim ile Demir’in oyunu bozuldu. Cemre de Kerem’in ustasıyla konuştu. Tamirhanedekiler Kerem’in aleyhine olan ifadelerini geri çekti. Sonunda Kerem’in suçsuzluğu ortaya çıktı ve özgürlüğüne kavuştu.

Kadir, Zarif’ten onu Cansız’a götürecek yeni bir isim öğrendi. Bunun Cansız’ın kurduğu yeni bir pusu olduğundan habersiz olan Kadir, tam bir ölüm kafesinin içine girdi. Bu sırada Zeynep, Cansız’ı aradı ve Kadir’in onun oğlu olduğunu söyledi. Cansız ve Kadir’den Adem’in intikamını almaya ant için Veli de, Kadir’i öldürmek üzere Selim’le bir plan yaptı. Cansız, Zeynep’ten öğrendikleriyle son anda Kadir’in vurulmasına engel olmaya çalışsa da, Selim, Kadir’i vurdu.

Cansız şimdi ne yapacak?

Selim’in kurşunlarının hedefi olan Kadir ölecek mi? Zeynep’ten Kadir’in oğlu olduğunu öğrenen Cansız ne yapacak? Cansız ile Veli ve Selim arasında neler yaşanacak? Kerem ve Cemre’yi neler bekliyor? Tüm bu sorular ve daha fazlası yeni bölümde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefes nefese izlenecek yeni bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı