X

Noluyo baştan sona yenileniyor,


göz atmak ister misin?

Siteye Gözat
Ölene Kadar'da Dağhan gerçeğin peşinde!

Ölene Kadar'da Dağhan gerçeğin peşinde!

Nida Fındık

Yazar

Nida Fındık

Tarih

25 01 2017

25 01 2017 - Yazar: Nida Fındık - 9452 Okunma

Dağhan’ın Yılmaz ve Selvi ile olan sürpriz buluşması eski defterlerin açılmasına sebep olurken Yılmaz’ın anlattıkları Dağhan’ın aklında soru işaretleri bırakır. Dağhan’ı esaretten kurtarıp özgürlüğüne kavuşturan Selvi ise şimdi abisini ateşe atmış olmanın sıkıntısını yaşamaktadır. 


Fotoğraf: ATV

Abi kardeş arasındaki ipler gerilirken notu gönderen kişinin kimliği esrarını korumaktadır. Cinayetin ardındaki sır perdesini aralamak isteyen Dağhan, kendini eski aşkı Beril’in karşısında bulur. Bu durum Beril’i kaybetme korkusuyla paranoyaklaşan Ender’i çileden çıkartacaktır. Diğer yandan  gerçeklerin ortaya çıkma tehlikesiyle burun buruna gelen Ender ve Yılmaz, notu gönderen kişiyi bulmak için kolları sıvar. 


Fotoğraf: ATV

Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Yıllar sonra babasının odasına girip katille ilgili  ipucu arayan Beril ise Sezai’nin odasında bulduğu şey yüzünden bir hayli şaşıracaktır.  Asıl katilleri bulma yolunda her şeyi göze alan Dağhan, Yılmaz’ın peşine düşerken Selvi için işler iyice  zorlaşır. 


Fotoğraf: ATV

Bir yandan gerçeği arayan Dağhan’ın yanında olmaya çalışan Selvi diğer yandan abisini ondan korumak zorundadır, fakat bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. 

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

İLGİLİ HABERLER