Hercai zirve yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai’nin yeni bölümü, Tüm Kişiler’de % 13,97 izlenme oranı ve % 30,04 izlenme payı, 20+ABC1’de % 11,84 izlenme oranı ve % 25,28 izlenme payı ve alarak 100 program arasında birinci oldu. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi gören dizi Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Geçtiğimiz akşam beşinci bölümüyle izleyicilerle buluşan Hercai’de Miran’ın Reyyan’ı konağa getirmesi Aslanbey Ailesi’ni şok eder. Gönül ise bu durumu kendisine yediremez, gece Reyyan’ı uykusunda boğmaya kalkar fakat bir şey yapamaz ve kimseye görünmeden geri kaçar. Reyyan’ın çığlıklarına uyanan Miran ise kapısında sabaha kadar nöbet tutar. Kaybettiği her şey için Reyyan’ı suçlayan Yaren ise gözyaşlarını bir yalan olarak kullanır Fırat’la görüşüp bilgi almaya çalışır. Fırat ise Miran’ın, Gönül’le evli olduğunu ağzından kaçırır. Bunu fırsat bilen Yaren konağa giderek herkese Miran’ın Reyyan’ı kapatması olarak evde tuttuğunu söyler. Duyduklarıyla şok olan Zehra ise kızını almak için Aslanbey konağının kapısına dayanır, Miran’ın karşısına dikilerek ondan hesap sorar.

Bir annenin evladı için çığlıkları Miran’ın içini yakıp kavurur. Fakat Reyyan’ı benden başka kimse koruyamaz, bunu sen de biliyorsun kimseye vermem der ve annesini geri gönderir. Reyyan’ın küçük kardeşi Gül ise taburcu olup eve döner. Kardeşi görmek isteyen Reyyan’ın daha fazla üzülmesine dayanamayan Miran gece yarısı gizlice Şadoğlu konağına girerek kardeşleri kavuşturur. Fakat konakta ikisini de hiç düşünmedikleri bir şey beklemektedir…

Hem Türkiye hem de Dünya Trending Topics listesinde!

Dizinin 5. Bölüm etiketi #benimgünahım ise, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 1. sıraya, Dünya Trending Topics listesinde ise 5. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.