Çukur’un yeni düşmanı Timsah ne istiyor?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde heyecan hız kesmezken, Yüzüklü’nün şoke edici hamlesi izleyenleri ekran başına kilitledi. Çukur’a gelen sahte Baykal, Yamaç’a bazı gerçekleri söylemek üzereyken, Yüzüklü tarafından vurularak öldürüldü. Nefeslerin tutulduğu final sahnesinde Sena’nın ölümüyle ilgili ipucu bulmaya çalışan Yamaç için pek çok soru cevapsız kaldı.

Baykal’ın mezarının boş olduğunu öğrendikten sonra Baykal’ın mekanını basan Yamaç, onun sahte Baykal olduğunu anladı. Remzi tarafından öldürüleceğini anlayan sahte Baykal, Yamaç’tan yardım istedi. Gerçek patronun kim olduğunu Yamaç’a söylemeye karar veren sahte Baykal ile Yamaç’ın karşı karşıya geldiği dakikalarda nefesler tutuldu. Yamaç, gerçeklere bir adım daha yaklaşırken Yüzüklü’nün sürpriz bir şekilde uzaktan bu ana tanık olduğu ve sahte Baykal’ı vurduğu anlar ekran başındakileri şoke etti.

Yamaç ve Meliha karşı karşıya!

Sena’yı kaybettiği Gül Pavyon’a geri dönen Yamaç’ın su dolu akvaryuma girdiği anlar ise nefesleri kesti. Sena’yı kaybettiği o anlara geri dönen Yamaç, akvaryumun kapaklarının aniden kapanmasıyla ekran başındakilere korku dolu anlar yaşattı. Yüzüklü’nün, “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” sözlerinin yankılandığı bölümde kendine gelen Yamaç, Yüzüklü’nün peşinden gitti. Kıran kırana bir kovalamacanın sonunda Yüzüklü köşeye sıkışsa da Yamaç’ın elinden kaçmayı başardı. Gül Pavyon’un afişinden Sena’nın ölümüyle ilgili bir iz bulmaya çalışan Yamaç, Aliço’nun yardımıyla soluğu Meliha’nın yanında aldı. İdris ve Meliha’nın geçmişinden gelen bir fotoğraf karesi, eski defterlerin yeniden açılmasına neden oldu.

#Çukuragel, sosyal medyada zirvede!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 10.08 izlenme oranı (rating), 20.96 izlenme payı (share), AB’de 9.45 izlenme oranı (rating), 21.69 izlenme payı (share), Total’de ise 9.65 izlenme oranı (rating), 20.66 izlenme payı (share) elde etti. #çukuragel etiketi Twitter Türkiye’de 13 saat 20 dakika, dünyada ise 4 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ilk defa izleyicilerle buluşan Çukur’un yeni şarkısı ‘Çukurun Dibi’ büyük beğeni topladı. Beste ve düzenlemenin Saki Çimen’e, yorum ve sözlerin Ahmet Tetik’e ait olduğu şarkı, “Çözdüm bu yolu, on kere çözdüm. Bu çukurun dibini gördüm. Geçmişi içime gömdüm. Tek nefeste!” sözleriyle dikkat çekti. İlk bölümünden bu yana dillere pelesenk olan şarkılarıyla adından söz ettiren Çukur, sevilen eserlerine bir yenisini daha ekledi.

Timsah, Çukur’da fırtınalar estirdi!

Sedat’ın intikamını almak için Çukur’a gelen Timsah, daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterirken, mahallede fırtınalar estireceğinin sinyallerini verdi. Yamaç’ın nerede olduğunu söylemeyen mahalle sakinini öldüren ve “Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!” notuyla Koçovalılara çok sert bir mesaj gönderen Timsah’ın bir sonraki hedefi Cumali oldu. Timsah tarafından rehin alınan Cumali’ye neler olacağı merakla beklenecek.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı