Bear Grylls ile Vahşi Gezegen National Geographic’te başlıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Bear Grylls’in dünyanın en zorlu bölgelerinde tüm koşullara meydan okuyan hayvanların hayatta kalma çabalarını anlattığı etkileyici yapım “Vahşi Gezegen”, ilk bölümüyle 28 Nisan Pazar günü saat 21.00’de National Geographic’te.

Zaten hayatta kalmanın zor olduğu Dünyamızda vahşi yaşam, geride kalan ve dünyanın hiç olmadığı kadar değiştiği 40 yılda daha da zorlu bir hal aldı. Doğası gereği acımasız olan topraklar, yorucu hava koşulları, amansız yırtıcıların avı olma korkusu ve kaynaklar için süregelen yarışın ortasında hayvanların yapabileceği tek şey ise uyum sağlamak ya da ölmek.

Maceracı, hayatta kalma uzmanı ve televizyon sunucusu Bear Grylls da bu bölgelerde yaşayan hayvanların izinden dünyanın en vahşi bölgelerini keşfe çıkıyor. İzleyicileri sıcağın, soğuğun, yağmurun ve kuraklığın en uç noktalarına götüren ve iki buçuk yıllık bir çalışmanın ürünü olan altı bölümlük yapım, karşılarına çıkan tüm zorluklara rağmen bütün koşullara uyum sağlayarak evrimsel engelleri aşan ve hayatta kalan hayvanların inanılmaz çabalarını ekranlara getiriyor. Nefes kesici sahneleri ve etkileyici anlatımıyla “Vahşi Gezegen”, ilk bölümüyle 28 Nisan Pazar günü saat 21.00’de National Geographic’te.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.