Çukur’da bir yüzleşme, bir ölüm, bir gerçek!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümü, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Yücel’in, Akşın’ı öldürmesi Koçovalılara ikinci bir yıkım yaşattı. Bölümün finalinde Yücel ile karşı karşıya gelen Aliço ve Yamaç arasındaki mücadele nefesleri kesti. Yamaç, Yücel’i vurarak Aliço’yu kurtarsa da final anında Yücel’in gözlerini açması akıllarda soru işareti yarattı.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Çukur’un tüm sakinleri, Akşın’ı bulmak için seferber oldu. Flashback sahneleriyle çocukluğuna ve gençliğine tanık olduğumuz Yücel, planının bir sonraki aşamasını harekete geçirerek Akşın’ı öldürdü. Koçovalılarla tanıştığı dönemde Aliço’dan onlara dair tüm bilgileri aldığını duyduğumuz Yücel, Akşın’ı ailesinin “melek” olarak görmesiyle bağlantılı olarak onu, kendi annesinin öldüğü sahile, yerdeki melek kanatlı şeklindeki çizimin tam ortasına bıraktı. Aliço sayesinde bu yeri keşfeden İdris, Cumali ve Celasun, karşılaştıkları görüntü karşısında şoke oldu. Celasun’un gözyaşları içindeki isyanı, ekran başındakileri de derinden etkiledi.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 8.56 izlenme oranı (rating), 18.67 izlenme payı (share), AB’de 7.01 izlenme oranı (rating), 17.05 izlenme payı (share), Total’de ise 7.94 izlenme oranı (rating), 17.90 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. #melek etiketi Twitter Türkiye’de 13 saat 30 dakika, dünyada ise 5 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

İdris ve Meliha, geçmişin tozlu sayfalarını aralayarak o dönem Gül Pavyonu’nda yaşanan her şeye tanık olan Süleyman’ın kapısını çaldı. Edip’in ölümünün ardından eşine ve çocuğuna ne olduğunu sorgulayan İdris, Edip’in oğlunun Yücel olduğunu öğrenmesiyle şoke oldu. İdris’in bu gerçeği Yamaç’la paylaştığı dakikalar tansiyonu yükseltti. Ona güvenerek kendi aralarına aldıkları tüm anları hatırlayan Yamaç, öfkeden deliye döndü. Bölümün finalinde ise Yücel’e her şeyi anlattığı için Akşın’ın ölümünden kendini sorumlu tutan Aliço, soluğu Yücel’in karşısında aldı. Ancak ikili yalnız değildi, Yamaç, Yücel’i vurarak Aliço’yu kurtardı. Fakat Yücel’in final anında gözlerini açması, akıllarda soru işareti yarattı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı