Gözden Kaçmasın: Beyonce’un hamilelik pozları gündeme damgasını vurdu!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Beyonce’un ne yaparsa yapsın harika yaptığını artık bilmeyenimiz yok. Dans ise o var, müzik ise o var, ses ise o var, stil ise o var, yetenek ise o var. Kıvrımlı kadınların dünyanın en güzel kadınlarını olduğunu kanıtlamak ise o var, kadınların gücünü kanıtlamak ise yine kendisi sahnede… Aldatılmasını dürüstçe anlatacaksa yine sahnede o var, başkasına gerek duymadan derdini herkese anlatıyor. Hiç reklam yapmadan bir albüm çıkarıyor, o albümü anlatan bir de film çekiyor.

“Daha ne yapsın?” dediğini duyar gibiyim. Ancak Beyonce’un durmaya niyeti yok, ikiz bebeklere hamile olduğunu duyurmak için seçtiği yol yine çok farklı… “İkizlere hamilleyyyim!” demek yerine  bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi ve şu an bütün dünya onu konuşuyor. Adeta tablo gibi görünen fotoğraflara bakmaya ne dersiniz? Unutmadan söyleyelim, bu fotoğraf çekiminin altında ilk hamileliği hakkında “O doğurmadı, bir başkası onun yerine doğurdu yani taşıyıcı annelik yaptı!” dedikodularının yattığı da söyleniyor.

“Venüs” temalı çekimlerde kızı Blue Ivy’nin de yer alması en çok konuşulanlardan biri oldu. Nicki Minaj, Lady Gaga gibi isimler “Harika bir çocuğun, harika kardeşleri olacak!” temalı paylaşımlar yaptılar.

“Şu an üç kalbim var!” diyen Beyonce’un yeni şarkısının isminin “I Have Two Hearts” olması gerektiği hayranlar arasında konuşulmaya başlandı bile…

Yaklaşık iki gündür Amerika’da ve dünyanın birçok yerinde gündem olan bu hamilelik fotoğrafları uzun süre daha konuşulacak gibi… Zira son aldatma hadisesinden sonra herkes Beyonce’un boşanmasını beklerken ikiz bebeklere hamilelik ve devamında Jay Z ile olan durumu fazlasıyla konuşulacak gibi görünüyor.

Bir sonraki hamlesini merakla beklediğimiz Beyonce’un yeni bir akım başlatacağından ise şüphemiz yok. Her yerde bu tarz özel “hamilelik” çekimleri görmemiz olası…

Seni seviyoruz Queen B!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı