Gökhan Alkan canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Muhteşem Yüzyıl’da Şah Tahmasb rolüyle ekrandan tatlı bir “Merhaba!” diyen, Kocamın Ailesi ile hayran kitlesini sağlamlaştıran Gökhan Alkan son zamanlardan en çok konuştuğumuz erkek oyunculardan… Yetenekli olduğu konusunda fikir birliğine vardığımız Gökhan Alkan için bugüne kadar canlandırdıklarından farklı beş rol düşündük. Kendisinin tiyatro sahnesinde de tecrübesi olması nedeniyle kimi roller konusunda biraz “uçmuş” olabiliriz. Bakalım hangisi size daha yakın gelecek? Buyurun yazıya!

1- Korkusuz bir dedektif!

Tehlikeli bir seri katil… Onu bulmayı asla istemeyen ve davayı yarıda bırakmış yirmiden fazla dedektif… Ve sevdiği adamın katilinin bulunmasını isteyen genç bir kadın… “Ben o adamı bulacağım, korkma!” diyen ve kendini bir anda tehlikeli bir hikayenin içinde bulan Gökhan Alkan’ın canlandıracağı cesur, sınır tanımaz ve korkusuz bir dedektif. Hikayenin sonunda seri katili bulacağından eminiz ama ya katilinin peşinde olduğu adamın sevgilisine aşık olursa? Böyle bir hikaye tadından yenmez, çok güzel film olur diyoruz. İlgililere duyurulur!

2- İdealist bir mimar!

Ofisine ne olursa olsun takım elbisesini giyip giden, işe başladıktan sonra dışardaki sert adam görüntüsünü tamamen arkada bırakan genç bir mimarı canlandırsa güzel olmaz mı? Mesleğinde yaşadığı zorluklarla ugraşırken maruz kaldığı entrikaları izlesek, rakiplerini doğru ve dürüst duruşu ile geride bıraktığını görsek? Eh yanında bir aşk hikayesi de güzel gider, arkadaşlarıyla olan muhabbeti de ayrıca izlemek isteriz. Düşünebilir bizce!

3- Duygusal bir müzisyen

Ailesine düşkün, diğer popstarlar gibi yaşamayan ve kimilerine göre “beste fabrikatörü” olan bir karakter… Aşk şarkıları yazmak onun işi olsa da asla gerçekten aşık olmamış, gerçekten aşık olabileceğine de pek inancı yok. Hayatının değişeceğini müjdeleyen ise dünya tatlısı bir kız çocuğunu evlatlık edinmesi olacak. “Bu çocuğa bir anne lazım!” diyen annesinin tanıştıracağı kız hayatını tamamen değiştirecek, şarkılar daha da güzelleşecek. Ne dersiniz?

4-Aykırı bir veliaht

Zengin bir ailenin biricik erkek çocuğu, bütün miras ve varlıklar ona kalacak. Ancak onun derdi hayatı yaşamak, fotoğraf çekmek-çektirmek ve dünyanın “güzelliklerinden” faydalanmak… Ortaya çıkacak ve olayların gidişatını tamamen değiştirecek bir üvey kardeşle uğraşana kadar hayatını yakışıklı, seksi ve zengin bir adam olarak geçiren bu karakter, geçmişten ve babasının yasak aşkından bir hatıra olarak gelen hırslı üvey erkek kardeşinin ortaya çıkmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir adam evrilecek. Gökhan Alkan’ın o değişimi canlandırmasını düşünmek bile keyifli…

5- Hırslı bir avukat

Okulu birincilikle bitirmiş, arkadaş çevresi olmayan ve sadece işine aşık hırslı bir avukartı canlandırsa izlerken çok etkilenmez miydik? Çapkın bir adam olmasının verdiği “Kötü Adam” sıfatıyla anılan ve insanların korkarak yaklaştığı bu adamı ne durdurabilir? Çözemeyeceği bir dava mı? Başarısız olmak mı? Veya hırsıyla mücadele edemeyecek kadar kendini kaybetmesi mi? Bu zor karakteri Gökhan Alkan’dan izlemek keyifli olurdu diye düşünüyoruz. Sence?

Görsel Kaynal: Gökhan Alkan Resmi Instagram Hesabı

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.