BluTV’de Mayıs ayında neler izleyeceğiz?

2 dakikada okuyabilirsiniz


BluTV, Mayıs ayında hem diziseverleri hem de sinefilleri sevindirecek. Fenomen dizi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”, 6. sezonuyla seyircilerle buluşurken, platformun 140journos’la ikinci iş birliği olan belgesel dizi ‘Sıkışmışlık’ da BluTV’de olacak. Geçtiğimiz yılın en çok ses getiren filmi ‘Climax’ de kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için seçkideki yerini alıyor.

BluTV, Mayıs ayına hızlı bir başlangıç yapıyor. 5. sezonun finalinde izleyicileri şoke edici bir gelişmeyle bırakan ve yayınlandığı her bölümüyle çok konuşulan Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”, 6. sezonuyla 8 Mayıs’ta BluTV’ye geri dönüyor. Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı dizide, Savaş ve arkadaşları mücadeleleri uğruna ölmeyi göze alacak. BluTV, çok konuşulan yeni medya yayıncısı 140journos’la olan işbirliğine ‘Parayı Vuranlar’ın ardından ‘Sıkışmışlık’la devam ediyor. Bu etkileyici belgesel dizide, kontrol edemediği dinamiklerin etkisinde çıkmaza sürüklenen 6 karakterin hikayesi anlatılıyor.

Yabancı diziseverler, Mayıs ayında ‘Victoria’nın 3. sezonuna kavuşuyor. Kraliçe Victoria’nın (Jenna Coleman) 18 yaşında tahta geçişi ve Prens Albert’la evlendikten sonra yaşadıklarını anlatan dizinin yeni sezonu 1800’lü yılların ortalarında geçecek. BluTV, yepyeni bir diziyi daha platformuna ekliyor: Riviera. Lena Olin, Julia Stiles, Iwan Rheon ve Will Arnett gibi önemli isimlerin rol aldığı dizi, seyircileri bir ailenin karanlık dünyasına götürüyor.

BluTV’de sinefilleri de festival tadında bir seçki bekliyor. Arjantinli yönetmen Gaspar Noé’nin, 2018’e damgasını vuran sansasyonel filmi ‘Climax’; İspanyol yönetmen Pedro Almodóvar’ın yönettiği ve Antonio Banderas’ın başrolünde yer aldığı psikolojik gerilim filmi ‘İçinde Yaşadığım Deri’ ile sinema tarihinin ölümsüz serisi ‘Yüzüklerin Efendisi’, seyircilerle buluşuyor.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı