Bir Zamanlar Çukurova’da Seher’in planı her şeyi değiştirdi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü, Tüm Kişilerde %14,02 izlenme oranı ve %32,99 izlenme payı, AB’de %10,83 izlenme oranı ve %27,23 izlenme payı ve 20+ABC1’de %13,61 izlenme oranı ve %30,94 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Kuzeni Ercüment’le bağ evinde felekten bir gece çalan Demir Yaman, gözünü açtığında yanında Seher’i gördü! Demir Yaman kadar seyirciyi de şaşırtan görüntünün ardından neler olacağı gelecek bölümde ortaya çıkacak.

31. bölümün finalinde, Fransa’dan gelen Ercüment, bağ evinde güzel vakit geçirdikten sorna hızını alamayınca pavyona gitti. Onunla gitmek istemeyen Demir Yaman da evinde döndü. Uyumaya hazırlanırken, onu odasına taşıyan Seher’i Züleyha sanan Demir, onu öptü! Gaffur’dan sonraki hedefi Demir Yaman için daha büyük planları olan Seher de bunu fırsat bulup Demir Yaman’ın yanına kıvrıldı.

Olanlardan bihaber gözünü açınca yanında Seher’i gören Demir şoka uğradı. Zaten kocasıyla ilişkileri sorunlu olan Züleyha, bu olayı öğrenecek mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.