The Handmaid’s Tale’in 3. sezonu 6 Haziran’dan itibaren sadece BluTV’de!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Margaret Atwood’un aynı adlı, çok satan romanından uyarlanan ve ilk sezonundan itibaren Altın Küre ve Emmy dahil sayısız ödül kazanan ‘The Handmaid’s Tale’ın merakla beklenen 3. sezonu 6 Haziran’da BluTV’de başlıyor. Sevilen dijital mecra, dizinin yeni bölümlerini ABD yayınından sadece bir gün sonra izleyicileriyle buluşturacak.

İki Altın Küre ödüllü, Amerikan bağımsız sinemasının ve televizyonun en sevilen isimlerinden Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı ‘The Handmaid’s Tale’ın, 3. sezonu için geri sayım başladı. ABD yayınından 1 gün sonra, 6 Haziran’dan itibaren yeni bölümlerinin sadece BluTV’de yayınlanacağı dizinin yeni sezonu “Uyanın! Sabahlar sona erdi!” sloganıyla duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda, “Devrimin doğuşuna tanık olun!” diyerek izleyicileri, şimdiden Offred’in (Elisabeth Moss) büyük mücadelesine davet eden ‘The Handmaid’s Tale’, Margaret Atwood’un çok satan, aynı adlı romanından uyarlandı. Distopik yazının en önemli eserlerinden biri olarak gösterilen hikaye, kadınların çalışma hakkının olmadığı ve devlet mülkü olarak popülasyonu artırmak için damızlık olarak zorlandıkları bir dünyada geçiyor. Joseph Fiennes, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Madeline Brewer, Ann Dowd, Max Minghella, Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi yıldız isimlerin Moss’la başrolleri paylaştığı ‘The Handmaid’s Tale’; ‘Eureka,’ ‘Medium’ ve ‘ER’ gibi kült dizilerin yaratıcısı Bruce Miller’ın imzasını taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda, dizinin 13 bölümden oluşacak 3. sezonunda Offred’in, doğru müttefikleri yanına alarak büyük uyanışa adım adım yaklaşacağının sinyalleri gösteriliyor. BluTV, 6 Haziran’da ekran başındakilerin kış boyunca sabırsızlıkla bekledikleri ‘The Handmaid’s Tale’daki büyük mücadeleye izleyicilerine ortak edecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı