Hercai zirve yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai’nin yeni bölümü, Tüm Kişiler’de % 12,36 izlenme oranı ve % 27,86 izlenme payı, 20+ABC1’de % 9,61 izlenme oranı ve % 22,13 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Hercai’nin 8. Bölüm etiketi #kalbimdekisevdan, ise hem Twitter Türkiye listesinde 1. sıraya, hem de Dünya listesinde ise 1. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi gören dizi, Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğulları’nın torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.