Bodrum Masalı’nın Su ve Kelebek’ini çok sevdiren beş sahne!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Bodrum Masalı’nın sevimli ve narin aşıkları Su ve Kelebek… Kelebek çok güzel seven bir adam orası tartışılmaz diye düşünüyorum. Ancak Su’yu bulana kadar çok üzüldü. Kelebek için tek temennim hak ettiği mutluluğu bulmasıydı. O mutluluğu eninde sonunda Su’da buldu. Su, doğru yolu bulana kadar o yolda çok afalladı, çok üzüldü ve istemeden dahi olsa çok üzdü. Kelebek’in o masum aşkına kayıtsız kalabilmek ne hacet… Su’da bu aşka daha fazla kayıtsız kalamadı. Onca yanlışın içinde ki tek doğruyu buldu, sahip çıktı ve sevdi. Şimdi ise çok şahane bir çift olmayı başardılar. Sahnelerini izlerken hepimizin yüzüne kocaman gülücükler kondurmayı başarıyorlar. Dilan Çiçek Deniz ve Hilmi Cem İntepe’nin muhteşem enerjileri ile ortaya çıkan sahneleri gelin beraber izleyelim! 

1- İlk tanışma!


Fotoğraf: Kanal D

Kelebek, onu ilk gördüğü an Su’ya karşı bir şeyler hissetmeye başladı. Daha o zamandan beraber olacakları zaman çok güzel olacaklarının sinyallerini vermişlerdi.  Sahnenin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

2- İlk dans!


Fotoğraf: Kanal D

Kelebek’in tek amacı Su’nun yüzünü güldürmekti. Aslında Su Bodrum’a geldiğinden beri Kelebek’in tek amacı Su’nun yüzünü güldürmekti.  Keşke Su’da bu konuda Kelebek’e biraz yardımcı olabilseydi. O zamanlar onu en güzel sevecek insanın Kelebek olduğunun farkında bile değildi. Farkında olsaydı eğer bu kadar yakınken bu kadar uzak olmayı tercih etmezdi herhalde…  Sahnenin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

3- İlk yakınlaşma!


Fotoğraf: Kanal D

Kelebek sevdiği insanlar için şüphesiz her türlü fedakarlığı yapabilecek bir adam. Hele ki karşısında ki sevdiği kız ise.. Sırf Su ünlü kemancı Nejat’tan keman dersi alabilsin diye Nejat’ın açacağı mekanın tadilatını üstelendi. Karşılık olarak Su’ya keman dersi vermesini istedi. Su için önemli olan şey buydu. Onu gerçekten seven birinin onun için bir şeyler yapmasıydı. Kelebek bunu uzun zamandır yapıyordu ama Su’nun farkedişi biraz geç oldu. Neyse geç olsun güç olmasın. Sonunda Kelebek’in aşkına karşılık vermeye başladı. Sahnenin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

4- Aşk sarhoşluğu!


Fotoğraf: Kanal D

Ne demiştik beraber olacakları zaman çok güzel olacaklardı. Bu konuda bizi hiç yanıltmadılar. Elele kaldıkları an, bir daha ellerini bırakmayacaklarına emin oldum. Siz beraber çok güzelsiniz. Hep beraber olun! Sahneyi merak edenler buradan izleyebilirler.

5- “Her şeye şükürler olsun…”


Fotoğraf: Kanal D

İlişkilerini en sevimli şekilde yaşamaya özen gösteren güzel çiftimiz romantik bir akşam geçirdiler. Kelebek bu konsepti başka kızlarda denemiş ama “Seni arıyordum!” diyerek olayı çok güzel toparladı. Su’nun aşkı ise çok masum… Su’nun aşkı için hep tereddütlerim oldu ama Kelebek’e o kadar güzel bakıyor ki her seferinde yanılttı beni. “Seni bana hazırlayan her şeye şükürler olsun.” diyerek de Kelebek’e ve Kelebek’in aşkına sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunun farkında… Sahneyi buradan izleyebilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı