Çukur’da Aliço Yücel’in elinde!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Koçovalılar ile Yücel arasındaki kovalamacada tansiyon yükseldi. Uluç’la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Koçovalılar, Uluç’un aracılığıyla Yücel’e tuzak kurdu. Ancak hiç beklemedikleri bir hamleyle karşılaşarak Yücel’i avlamaya çalışırken kendileri oyuna geldi. Uluç, gizli mekana gelen otomobilden Yücel’in inmesini beklerken karşısında onun adamlarını görünce şoke oldu. Bu sırada Yamaç başta olmak üzere herkesten habersiz evi gören bir yerde pusuda bekleyen Aliço, arkasından gelen ve Uluç’u hedefine alan kurşun sesiyle büyük şaşkınlık yaşadı. Uluç’u vuran kurşunun kendi silahından çıktığını düşünürken arkasını döndüğünde karşısında Yücel’i buldu. Uluç’un hayatını kaybettiği dakikalarda, Yücel de ardında sadece siyah bir zarf bırakarak Aliço’yu kaçırdı. Aliço’nun nasıl kurtulacağı büyük bir merakla beklenecek.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 7.87 izlenme oranı (rating), 18.71 izlenme payı (share), AB’de 6.81 izlenme oranı (rating), 17.42 izlenme payı (share), Total’de ise 7.89 izlenme oranı (rating), 18.72 izlenme payı (share) elde etti. #çukurspor etiketi Twitter Türkiye’de 10 saat 10 dakika, dünyada ise 3 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

Babasıyla ilgili gerçekleri öğrendikten sonra çıkmaza düşen Damla, Cumali’yle karşı karşıya geldi. Cumali’nin de Uluç’la ilgili her şeyi bildiğini gören Damla, her şeyi babasının sevgisini kazanabilmek için yaptığını söyleyerek gözyaşlarına boğuldu. Damla’nın ilk defa kendini Cumali’ye açtığı anlar, ekran başındakileri de derinden etkiledi.

Bölümde Koçovalılar arasındaki gergin dakikalar, İdris’in duruma müdahale etmesiyle izleyicilere ‘Çukur’un en eğlenceli anlarından birini yaşattı. İdris, herkesi halı sahada toplayarak kozlarını futbolla paylaşmalarını istedi. Koçovalılar ile Aliço, Celasun, Emmi, Medet, Meke, Metin ve Kemal arasındaki maç, ekran başındakileri de kahkahalara boğdu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı