Serkan Çayoğlu İtalyan hayranlarıyla buluştu!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kiraz Mevsimi ve Hayatımın Aşkı yapımlarıyla Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi edinen Serkan Çayoğlu’nun ünü ülke sınırlarını aştı. İtalya’nın reytingi en yüksek programlarına konuk olarak davet edilen ve katılan Serkan Çayoğlu, İtalya’nın en sevilen oyuncularından biri oldu.


 
İlk olarak Kiraz Mevsimi’ndeki rol arkadaşı Özge Gürel ile birlikte bir programa katılan Serkan Çayoğlu, bu kez tek başına İtalya’nın reytingi en yüksek programlarından C Est Per Posta’ya katıldı.Program yayınlandıktan sonra kanalın sitesinden yayınlanan bölüm 2 günde 5milyon kez tıklandı.

Aynı zamanda pek çok İtalyan etkinlik ve programından teklif alan Serkan Çayoğlu, dizi ve film yapımcılarının da yakın takibinde…


 
Öte yandan Serkan Çayoğlu adına Facebook ve Instagram’da yüzbinlerce takipçisi olan İtalyanca fan sayfaları açıldı. İtalya’da reyting rekorları kıran Kiraz Mevsimi’nin ardından Hayatımın Aşkı da bu ülkede gösterime giriyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.