FOX’tan Kadınlara yönelik Sosyal Sorumluluk Kampanyası!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkan FOX, bu yıl da “Hayranı Olunacak Kadınlar” sosyal sorumluluk kampanyasıyla dikkat çekiyor. “Hayranı Olunacak Kadınlar” kampanyasında; hayatta zorluklara karşı mücadele eden ve kendi ayakları üzerinde durma çabasındaki kadınların hikayeleri öne çıkartılarak, bu hikayelerin benzer durumda olsun olmasın, herkese birer ilham kaynağı olmaları hedefleniyor.
Kampanyada, kendi ayakları üzerlerinde durma çabasındaki kadınlara destek olmak amacıyla Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı tarafından oluşturulan fona, yönlendirme yapılıyor, izleyici bağış yapmaya davet ediliyor.

İki fazdan oluşan kampanyanın ilk fazının tanıtım filmlerinde FOX ekran yüzleri, İstanbul’un dört farklı ilçesinde hikayeleri birbirinden farklı fakat çabaları ortak olan dört kadınla bir araya geldi. Çekimleri iki gün süren filmler FOX anchormani İsmail Küçükkaya, ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık, başarılı sunucu Zuhal Topal ve sunucu Çağla Şıkel ile gerçekleştirildi ve dün akşam izleyiciyle buluştu. FOX Haber muhabirleriyle röportaj yapacağını düşünen kadınlar, ekran yüzleri ile karşılaşınca şaşkına döndü.

İsmail Küçükkaya

İstanbul’un İçerenköy ilçesinde kurulan Salı pazarına gelenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan İsmail Küçükkaya, pazarda yumurta satan Hülya Hanım’la bir araya geldi.  Küçükkaya, çekimlere girmeden her gün canlı yayına çıktığını ancak bu sefer kendi hayran olduğu birisiyle tanışacağı için ayrı bir heyecan yaşadığını dile getirdi.

İlker Ayrık

İstanbul’un Çatalca ilçesinde çobanlık yaparak geçimini sağlayan Melek Hanım ile sürpriz bir şekilde buluşturulan İlker Ayrık, Melek Hanım ile çay içti, bol bol selfie çekildi. Ayrık’a büyük hayranlık duyan Melek Hanım, FOX’a bu projeyi hayata geçirdiği için çok teşekkür etti.

Zuhal Topal

“Çalışmanın ne cinsiyeti, ne yaşı olur” diyen, 50 yaşından sonra mekan sahibi olmanın gururunu yaşayan Suzan Hanım, beklenmedik anda Zuhal Topal ile karşılaşınca, mutluluğunu gözlerinden okumak mümkün oldu. Suzan Hanım’dan imzalı fotoğraf rica eden Topal, Suzan Hanım’ın başarı hikayesini de ilgiyle dinledi, onunla birlikte birbirinden eğlenceli pozlar verdi.

Çağla Şıkel

Tanıtım filmleri kapsamında, İstanbul’da büyük zorluluklar aşarak taksi şoförlüğü yapmaya başlayan Reyhan Hanım’ın aracına binen Çağla Şıkel, taksi şoförüne kendisine hayran olduğunu söyledi, imza rica etti. Gözlerine inanamayan taksici Reyhan Hanım daha sonra Şıkel’e hayat hikayesini anlatırken, gözyaşlarına hakim olamadı.

Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun, prodüksiyonunu DCC Film’in, kreatif çalışmalarını Rafineri’nin üstlendiği, afiş fotoğraflarını ise Fethi Karaduman’ın çektiği reklam filmi, izleyicilerin beğenisini kazandı ve sosyal medyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. FOX’un sosyal sorumluluk projesine destek olabilmek ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na bağışta bulunmak için, 6154’e* mesaj gönderilebiliyor. (*1 SMS bedeli 10 TL’dir)

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı