Bayram boyunca Digitürk’te neler izleyebilirsiniz?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, arife gününden başlayarak Ramazan Bayramı boyunca film ve dizi kanallarını tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 3 Haziran 2019, Pazartesi gününden 6 Haziran 2019, Perşembe akşamına kadar devam edecek. Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.

Digiturk, beIN SERIES kanallarında yayınlanan ‘Chernobyl’, ‘Suits’ ve ‘New Amsterdam’ (beIN SERIES DRAMA), ‘Doom Patrol’ ve ‘The 100’ (beIN SERIES Sci-Fi), ‘Young Sheldon’ ve ‘MOM’ (beIN SERIES COMEDY), ‘Blood & Treasure’ ve ‘Whiskey Cavalier’ (beIN SERIES VICE) gibi çok ses getiren dizileri ile tüm üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanalları, başta ‘Avengers: Infinity War’, ‘Black Panther’, ‘Ant-Man and the Wasp’, ‘Solo: A Star Wars Story’, ‘Mission: Impossible – Fallout’, ‘Ocean’s Eight’, ‘Incredibles 2’, ‘Justice League’ ve ‘Ready Player One’ (beINMOVIES PREMIERE), ‘Wheely’, ‘The Lego Ninjago Movie’, ‘Frozen’ (beIN MOVIES FAMILY), ‘Beowulf-Director’s Cut’, ‘Hell or High Water’, ‘In the Heart of the Sea’ (beIN MOVIES ACTION), ‘Clash of the Titans’, ‘Wrath of the Titans’, ‘Shakespeare in Love’ (beIN MOVIES STARS) gibi en sevilen yapımları sinemaseverlerle buluşturacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı