BluTV’de Haziran ayında neler izleyebilirsiniz?

2 dakikada okuyabilirsiniz

BluTV, yaz mevsimini yeni sezonları heyecanla beklenen yabancı diziler ve her zevke uygun birbirinden farklı filmlerle karşılıyor. Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi ‘The Handmaid’s Tale’, 3. sezonuyla sadece BluTV’de ekranlara gelirken, geçtiğimiz yılki Cannes Film Festivali’nde FIPRESCI Ödülü’nü kazanan Güney Kore yapımı ‘Burning’ de seyircilerle buluşuyor.

Haziran ayında BluTV’de büyük beğeni toplayan yabancı dizilerin yeni sezonları peş peşe başlarken, hem bağımsız sinemanın en iyi örnekleri hem de sinema tarihinin kült filmleri izlenebilecek. May Productions imzalı, BluTV özel yapımı ‘Kafayı Yersin’ adlı gezi-yemek-seyahat ve sohbet programı da seyircileri lezzet dolu ve eğlenceli bir yolculuğa ortak edecek. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan Sibil Çetinkaya ve Ahmet Aksöz, hiçbir şeyi tatmaktan çekinmeyecek ve bir yandan eğlenceli yolculuklar yaparken, diğer yandan da gittikleri yerlerde farklı deneyimler yaşayacaklar.

Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan ‘Damızlık Kızın Öyküsü’ isimli romanından uyarlanan ‘The Handmaid’s Tale’ın 3. sezonu 6 Haziran’dan itibaren sadece BluTV’de diziseverlerle buluşacak. Elisabeth Moss’un hayat verdiği Offred’in mücadelesinin çetinleşeceği dizinin yanı sıra süper kahraman hikayelerine yepyeni bir soluk getiren ‘Legion’, 3. sezonuyla BluTV’nin seçkisindeki yerini alıyor. Dram ve gerilim türündeki ‘Riviera’ da 2. sezonuyla diziseverlerin karşısında olacak.

Sadece dizilerle değil, yabancı filmleriyle de kullanıcılarına zengin bir içerik sunan BluTV’de Haziran ayında geçtiğimiz yılın en çok konuşulan filmlerinden ‘Burning’ seyircilerle buluşacak. Cannes Film Festivali’nden FIPRESCI Ödülü kazanan ve yurtdışı festivallerinden pek çok ödülle ayrılan film, efsanevi yazar Haruki Murakami’nin kısa öyküsünden uyarlandı.

‘Charlie Bartlett’ ve ‘Lars and the Real Girl’ gibi Amerikan Bağımsız Sineması’nın beğeni toplayan örnekleriyle birlikte Oscar ödüllü ‘Dead Man Walking’ve Meryl Streep ile Clint Eastwood’u buluşturan ‘The Bridges of Madison County’de platformun zengin seçkisine eklenen filmler arasında bulunuyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı