Kimse Bilmez ikinci bölümüyle akşamı zirvede bitirdi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Salı akşamları atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kimse Bilmez, Salı akşamının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Dün yayınlanan ikinci bölümü, Tüm Kişiler’de %5,50 izlenme oranı ve %15,55 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de %3,94 izlenme oranı ve %11,81 izlenme payı, 20+ABC1’de %4,71 izlenme oranı ve %13,20 izlenme payı alarak en çok izlenen dizi oldu.

Yaralı haldeki Ali, Sevda’yla birlikte Tuğrul Baba’nın evine sığındı. Uygar’ın yönlendirmesiyle Pilot ve Ali kardeşler tekrar karşı karşıya geldi. Pilot ve Ali kardeş olduklarını ne zaman anlayacak?

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtardı. Sevda’nın, en sıkışık anında kendisine yardım eden Ali’ye olan hayranlığı gittikçe arttı. Sevda, Uygar’ın Ali’ye doğrulttuğu silahın önüne geçti. Sevda’nın Ali’ye olan ilgisi ne zaman aşka dönüşecek? Ali’nin yıllar sonra Köksal’la karşılaşması hem Köksal hem de Ali için şok etkisi yarattı. Ali ile Sevda’nın babası Köksal’ın geçmişteki bağlantısı neydi? Aralarındaki sır Ali ve Sevda’nın ilişkisini nasıl etkileyecek?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.