Seviyor Sevmiyor: Arkasında mutlu son bırakan bir hikaye…

3 dakikada okuyabilirsiniz

‘’Bazen seni es geçer sevdiğin tüm hikayeler… Bulamam kendimi bu delilikte. Kaçamam ki kaderimden… Deli doluyum aslında ben, banane ne derlerse desinler…’’ diyerek kalbimizi çalmıştı Seviyor Sevmiyor. Evlerimize kahkaha getirdiniz ancak her güzel şey gibi veda ettiniz. Nasıl veda ettiniz? Beraber göz atalım!


Fotoğraf: ATV

Final bölümü vasıtasıyla bütün her şeyi ışık hızıyla yaşadık. Ama iyi ki ışık hızıyla yaşadık çünkü bu sayede uzun zaman sonra dolu dolu bir bölüm izlemiş olduk. Deniz Yiğit’in şıpsevdi olup olmama ihtimalini araştıradursun, Yiğit, İrem ile beraber Deniz’e oyun kurmak için iş başına geçti. Ama oyun Tuna sayesinde daha ilk dakikada elinde patladı. Tuna söylemez zannediyorduk ama malum mutlu sona bir kalmıştı. Yiğit gibi dizinin de fazla zamanı kalmamıştı.


?Fotoğraf: ATV

İrem yine son dakikaya kadar fettanlığını devam ettirip Yiğit ile olma ihtimalini denedi. Ama hesapları Tuna bozdu. İrem yatsın kalksın Deniz gibi bir arkadaşı var. Deniz’in yerinde başka biri olsaydı hayat boyu İrem’i asla affetmezdi. Ve beklenen Deniz ve Yiğit yüzleşmesi sonunda gerçekleşti. Deniz Yiğit’in hastalığını öğrendi ve soluğu Yiğit’in yanında aldı. Beraber acı çektiler. Birbirlerini ne kadar sevdiklerini anladılar. Yiğit Balcı, Deniz için riskli olan ameliyat seçeneğini yeniden gözden geçirdi ve ameliyat olmaya karar verdi. Yiğit , herkese hasta olduğunu açıkladı ve vedalaştı.

Yiğit, Deniz ile sanki hayatının son günüymüş gibi beraber doya doya vakit geçirdi. Balıkçı teknesinde biraz Avrupai bir tarzda da olsa sözde evlendiler. Ve ameliyat günü gelip çattı! Bütün ofis  Yiğit ile vedalaştı. Vedalar hep acıtır, ama o vedaların geri dönüşünün olmama ihtimali daha çok acıtır. Sen de acıttın Yiğit Balcı! Ama her gündüzün bir gecesi varsa, her gecenin de bir sabahı vardır illa ki… Hayat devam ediyor neticesinde…


?Fotoğraf: Seviyor Sevmiyor Twitter

Yiğit ameliyata girerken Deniz ile üç erkek çocuk hayalini kurdu. Volkan, Yusuf, Aytaç… Ama Yiğit ameliyattan çıkacak mı diye beklerken bir anda aradan sekiz ay geçti! Bu sekiz ay içinde hiçbir şey eskisi gibi kalmamış; Gazi ve Neşe evlenmiş ve de çocuk bekliyorlardı. Çağdaş ve Cemal beraber başka bir şirket kurmuşlardı. İrem, ilkokul arkadaşı ile sevgili olmuştu. Ve bütün ekip Tuna ile Simya’nın evlilikleri için toplanmıştı. Ama iki eksikle; Deniz ve Yiğit! Deniz son anda çıkagelmişti ama karnı burnunda. Yiğit ortalıklarda olmayınca yüreğimiz ağzımıza geldi ama neyse ki korkulan olmadı.


?Fotoğraf: Instagram

Deniz’in biri kız biri erkek ikizleri oldu ve Yiğit elinde valiziyle iş gezisinden dönüverdi. Bebeklerinin adlarını Zeynep ve Gökhan koymuşlar. Ne kadar da manidar. :)) Başrol oyuncularının gerçek adlarını, başrol oyuncularının dizideki bebeklerine koymuşlar. (Buradan Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan’a selam olsun.) Bu arada umarız Yiğit’in ameliyattayken kurduğu üçüncü çocuk hayali de gerçek olur. Yiğit’i bebek bezi almak üzere markete gönderirken, Simya ile Tuna’yı ise dünyayı dolaşıp hayallerini gerçekleştirmek üzere uğurladık. Yüzlerimize kocaman bir gülücük kondu, içimiz sıcacık oldu.

28 hafta boyunca Seviyor Sevmiyor ile papatyalardan fal baktık. Şansımıza hep sevmiyor çıktı. Ama meğerse papatyanın sapını saymayı unutuyormuşuz. Sapını da sayınca sonunda şansımız döndü ve seviyor çıktı. Mutlu sonlara bayılırız, ekranlarımıza güzellik saçtığın için teşekkürler Seviyor Sevmiyor!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.